• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Lutfen fikirlerinizi soyleyin sizxe cabalamis mi merak ettjm

feyza96

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
131
98
Normal çünkü yakındayken bile sorunlarınız varsa uzakta dahada çözülmez hale gelir yakındayken en azından yüz yüze konuşup halledilebilir bazı meseleler ama telefonda öyle olmuyor kendini kimse tam anlamıyla ifade edemiyor ki yapacak bir şey yoksa çabalamaz yani neden boşuna çabalasın ki sevmekle falan alakası yok direkt ona bağlamayalım bence mantıklı düşünmek lazım

hederahelix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
430
1.138
Çabalamış olsa ne olmasa ne? Azcık kendinize saygınız olsun. Bu çöp adamdan ayrıldığına sevin birşeyler ada

Meralmeryemm

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2020
313
73
Normal çünkü yakındayken bile sorunlarınız varsa uzakta dahada çözülmez hale gelir yakındayken en azından yüz yüze konuşup halledilebilir bazı meseleler ama telefonda öyle olmuyor kendini kimse tam anlamıyla ifade edemiyor ki yapacak bir şey yoksa çabalamaz yani neden boşuna çabalasın ki sevmekle falan alakası yok direkt ona bağlamayalım bence mantıklı düşünmek lazım
Yakindaki sorunlarda ondan kaynakliydi genelde bazen sorun oluyordu ben uyarıyordum boyle yapman üzüyor falan

Meralmeryemm

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2020
313
73
Bana yazdi bugün memlekette şartlar çok zormuş alisamamis geri gelicem dedi cok kararsizim ne yapmalı yim hayir gelir mi daha sizce. Bende gelirsen beni aklindan cikar daha olmaz dedim. Hayatimda seninde olmani istiyorum dedi ani konulmus bir şekilde. Özledim falan yazdı. Bende yuz vermedim sizce nasil davranmaliyim

Meralmeryemm

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2020
313
73
Çabalamış olsa ne olmasa ne? Azcık kendinize saygınız olsun. Bu çöp adamdan ayrıldığına sevin birşeyler ada
Bana yazdi bugün memlekette şartlar çok zormuş alisamamis geri gelicem dedi cok kararsizim ne yapmalı yim hayir gelir mi daha sizce. Bende gelirsen beni aklindan cikar daha olmaz dedim. Hayatimda seninde olmani istiyorum dedi ani konulmus bir şekilde. Özledim falan yazdı. Bende yuz vermedim sizce nasil davranmaliyim

amazzon7

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2020
201
303
Diger postlarini da okuduğum için söylüyorum ya evli ya da evlenmeye gidiyor. Duygularin gözünü ve mantığını kör etmesin.
Kendine deger ver

hederahelix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
430
1.138
Hala mı kafan karışık?
Adam seninle cinsellik yaşamak derdinde.
Bu adam sana bizim memlekette yapamazsın şartlarımız çok ağır diyen kişi değil mi?Şimdi ne değişti.
Başka erkek mi kalmadı memlekette beden hala bununla konuşuyorsun?
Kaç yaşındasın Allah aşkına sen ya?

Yukarı Alt