• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  • Gün aydınlanmadı başın sağ olsun Türkiyem 😔

Lutfen gozalti torbasi ameliyati olanlar yardim edin

MARCO

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Mart 2014
285
230
bence gözleri küçülmüş, eskiden göz altında torbaları varmış ama gözlerinin bakışları daha güzelmiş. torbaları aldırınca yandan da kaz ayakları çıkmış. bana öyle geldi. Ama dikiş izi gözükmüyor
Gozalti falan degil yuzune gozalatina kadar dolgu yapilmis gozler ondan kuculmus.ve tum ifade gitmis.bende ayni korkunc seyi yasadigim cn biliyorum.dolgu kadar yuzu mahfeden bisey yok benim gozlatimda yanlarimda hic kirisik yokken simdi oarralar dolu oldugu icin yuzum kiris kiris oldu .hayatimdaki en biyuk pismanligim su yag dolgusunu yaptirmak oldu alti oldu ama ben hala su yahlardan kurtulmadim yuzum adagi sarkti 37 yasinda germe yaptircamki ben bu islemi yaptirmadan once otuz gosterirdim en fazla simdi 40 gosteriyorum yani bana 10 yila mal oldu:KK43:((

Biresekiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2016
47
11
Merhaba,

Mesajlarin uzerinden hayli zaman gecmis ama yaptiran oldu mu ve memnin musunuz?
Cok yakinda ben de dusunuyirim. 1 goz hastanesi ile gorustum ama yaptiranlardan fikir almak istiyorum.

Yukarı Alt