Lütfen yardım edin ( boşanma).

Meltemmelo9292

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
99
Merhabalar ,
Eşimle boşanma aşamasındayız 30 mayısta 1 yılı doldurmuş olacağız evlilikte . Çekişmeli dava açıldı evliliğimde psikolojik ve fiziksel şiddete yer verilmiştir o kabul etmesede . 6 aylık hamile iken aileme geri döndüm ve boşanma davası açtım. Bebek olunca eşim değişti ve pişman oldu düzeltmek için beni arıyor bebeği de görmek istiyor . Ben de bebeği ona birkez gösterdim. Ayrıca avukatım koruma kararı da istemişti ve mahkme kabul etti. Ben buna rağmen eşimle görüştüm 3 kez ailemle aranj düzeltip ayaklarına kapanmadan seni asla affetmem dedim . Benim korkum şu oldu ki ailem kabul etmedi ve boşanma davasından çekilmedik eşim mahkemede veya delil dilekçesinde bakın eşim benimle boşanmak istemediğini söylemişti, 3 kere de görüştük derse eksiye düşer miyim ? Sunduğum bütün nedenleri kabul etmiş görüşmüşüm denilip talep ettiğin haklarım kabul edilmez mi? Umarım anlatabilmişimdir. Eşim bana koruma kararı aldın ama benle görüşüyosın suç işliyosun dedi doğru mudur? Yardımlarınızı bekliyorum.

captain price

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
65.538
ne gibi haklar talep etmiştiniz? nafaka vs ise onu etkileyeceğiniz sanmıyorum.
avukatınız yok mu*?

hukukylz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
boşanma sürecinde tarafların görüşmesi , tarafların anlaşmış olduğuna teşkil etmez. ancak eşiniz ben düzeldim boşanmak istemiyorum dediğinde hakim kuvvetle muhtemel boşanmayı erteleyecektir. bu husus her dosyanın içeriğine göre faklılık göstermekle birlikte, boşanma avukatınıza danışırsanız o sizi aydınlatacaktır.

Ebral_85

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhabalar ,
Eşimle boşanma aşamasındayız 30 mayısta 1 yılı doldurmuş olacağız evlilikte . Çekişmeli dava açıldı evliliğimde psikolojik ve fiziksel şiddete yer verilmiştir o kabul etmesede . 6 aylık hamile iken aileme geri döndüm ve boşanma davası açtım. Bebek olunca eşim değişti ve pişman oldu düzeltmek için beni arıyor bebeği de görmek istiyor . Ben de bebeği ona birkez gösterdim. Ayrıca avukatım koruma kararı da istemişti ve mahkme kabul etti. Ben buna rağmen eşimle görüştüm 3 kez ailemle aranj düzeltip ayaklarına kapanmadan seni asla affetmem dedim . Benim korkum şu oldu ki ailem kabul etmedi ve boşanma davasından çekilmedik eşim mahkemede veya delil dilekçesinde bakın eşim benimle boşanmak istemediğini söylemişti, 3 kere de görüştük derse eksiye düşer miyim ? Sunduğum bütün nedenleri kabul etmiş görüşmüşüm denilip talep ettiğin haklarım kabul edilmez mi? Umarım anlatabilmişimdir. Eşim bana koruma kararı aldın ama benle görüşüyosın suç işliyosun dedi doğru mudur? Yardımlarınızı bekliyorum.
Boşanmayın aileniz değil siz evleneceksiniz geri çekin davanızı bence arada cocuk var bende boşanmayı yasamış biriyim gereksiz yere ufak tefek şeylerden boşanılmaz

dgdln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.277
Merhabalar ,
Kendi isteğimizle gorustugunuzde almış olduğunuz karar düşer ama benim böyle durumlarda mahkemeyi niye meşgul ettiniz madem defalarca goruseceksinjz gerçekten çok zor durumda olan hanımların kararları sizin gibi hanımlar yüzünden yoğunluk olduğu için geç veriliyor.

Yukarı Alt