lütfen yardım!!kıyafetlerimdeki ter lekeleri nasıl çıkcak yaa:((

decameron

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar lütfen bi akıl verin bana.benim her tişörtümün koltuk altında ter lekesi oluşuyo ve ben bunları bi türlü çıkaramıyorum. beyaz beyaz duruyo kireç lekesi gibi iğrenç walla. ne denediysem olmadı yıkamak kesinlikle yetmiyo ve birçok deterjan değiştim ama çıkmıyo yaa.kosla vanish max bile etkili olmadı sadece azalttı lekeleri ama tamamen yok olmuyo.ben çok terleyen biriyim ve bu soruna mutlaka çözüm bulmam lazım.yoksa hergün için bi tişört almam gerekcek. bi öneriniz var mı kızlar????

sefamolsun

radyoda yine sezen çalıyo
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Ter bezlerin çok çalışıyo anlaşılan.Ter giysinin o bölümünü aynı zamanda yaktığı ve ağarttığından malesef dönüşü yok benim bildiğim.benneyaptımki
Tek çare terlemeyeceksin...:nazar:

decameron

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ter hayatımın pi parçası artk, ondan da kurtulamıyorum..gitti tüm tişörtlerim desenesenağlama

Barcman

PR UZMANI
Pro Üye
Emoji Skoru
23
kosla kullan canım deterjan bölümüne pembe sıvı kosala yada pembe toz kosla koy leke filan kalmaz

decameron

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
teşekkür ederm tavsiyen için.kosla vanish max'tan bahsediyosun galiba.onu da yaptım hatta lekenin üstünede döktüm.azaldı ama tamamen yokolmadı.

merve_92

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
tişörtlerin beyazsa çamaşır suyuna yatır ozaman geçer belki renklileride at gitsin

E

EU1

Ziyaretçi
[/IMG]

Bak böyle birsey de kullanabilirsin

tisört ün yada buluzun koltukaltina yapistiriliyorhihoyyyt

decameron

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
[/IMG]

Bak böyle birsey de kullanabilirsin

tisört ün yada buluzun koltukaltina yapistiriliyorhihoyyyt
nerden bulabilirim ki bu dediğini?daha öncede görmüştüm bunu.rahatsız etmezmi acaba takınca.aslında denemeye değer.bulabilirsem tabi.teşekkür ederm bu arada.yerimseniben

Yukarı Alt