Lütfen Yardım:(:(:(

E

Eylül Çiçeği

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: Eylül Çiçeği
kızlar ben sewgilimden ayrıldım yollarımızı ayırdık ama bu süre zarfında bana çok acı çektirdi aklınızın alamıcagı şekilde.yeni sewgilisindende ayrılmış yani ektiğini biçmiş benimle ayrıldığı yöntemle kız bundan ayrılmış.ve şimdi benim ahımı aldığını düşünüyor çok pişman beni msn sine ekledi çok pişman sürekli suçlu oldugunu bnm haklı olduıgumu söleyip duruo bense onu rahatlatmak için her zaman dost gibi dawranıyorum bunu oda farkında ve daha çok acı çekio şimdi benim sorunum şu ;sırf bnmle konuşmak için gece 1 de msn e giriyor,bana her konuda hesap soruyo,hayatımdaki ayrıntılara takılıo we bi sürü şey beni sewip sewmediğini nasıl öğrenebilirim bi yol gösterin çünkü ben sewiyorum:KK43::KK43::KK43:

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Pro Üye
Emoji Skoru
18.103

Yanan bir ateşe girmek istiyosun anlaşılan:kahve:
Yanan bir ateşe girmek sence ne kadar doğru. Canın yangına girmedende yanıosa. Yangına girersen daha cok yanmaz mı???şakkıdı

E

EU1

Ziyaretçi
belliki sana geri dönmek ıstıyor sana nasıl acı cekdırdı nasıl ayrıldınız ne kadar oldu ayrılıla yenı kız ark ne kadar cıkdı bunlarıda solersen yorum yapabılırım cnm ve şimdiki davranısları nasıl sana

E

EU1

Ziyaretçi

Yanan bir ateşe girmek istiyosun anlaşılan:kahve:
Yanan bir ateşe girmek sence ne kadar doğru. Canın yangına girmedende yanıosa. Yangına girersen daha cok yanmaz mı???şakkıdı

AYNEN KATILIYORUM
AYRICA AYNI DERT BAŞINA GELİNCE SENİ ANLAMIŞ, YANİ SEVDİĞİNDEN DEĞİL BENCE...
BEN OLSAM OHH OLMUŞ SANA DER KAPATIRIM KONUYU.
MUHATAP DAHİ OLMAM...
SENİN SIĞINACAK LİMANIN OLMAMIŞTI O, SEN NEDEN ONA KUCAK AÇIYORSUN ANLAMADIM...:uhm::enbuyukkk:

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.604
Canim benim nasil ayrildiniz bilmiyorum. Ama arkadaşin bir başka kizla çikmiş. Ve kiz ondan ayriliş eğer ayrilmasaydi hala onunla birlikteydi. Bence seni sevmiyor. Pişmanlik var. O kiz hala onunla birlikte olsaydi dönermiydi sana sen o sayfayi kapat. Sirtini dön anlasin sana yaptiğini.ikinci kere sana böyle birşey yapmayacaği ne malum......

selin_as

mutluyum :)
Pro Üye
Emoji Skoru
6
canım bırak ne sevmesı aklını başına topla baksana o seni sevseydi zaten gidip başkasıyla çıkmazdı boyle bırseyı nasıl kabullnebiliyorsun.ssenden ayrılmıs gitmiş başkasıyla çıkms acilen kendını toparla ve onu unut...

E

Eylül Çiçeği

Ziyaretçi
haklısınız ama yüreğime söz geçiremiyorum bana dediki çok saçma olucak ama soruyorum beni affedermisin dedi bende sadece zaman dedim ama dost anlamdamı sevgili anlamındamı dedi bilmiyorum birbirimize sil baştan dedik ama han gi annamda bilmiorum:KK43: çok acı çekio onun bana yaptığı şerefsizliği ben ona yapmamak için konuştum ilk başlarda yannız kalmasın die ama aşkım gene ortaya çıktı:KK43: şimdi ise gülüyoruz sohbet edioruz ama ben kırılmim die bin takla atıo bunu farkedebiliyorum çok acı çekio görebiliorum:KK43: ama sewiormu bilmiorum yada amacı ne nasıl öğrencem benn

Selenais

Kelepceliyim ben sana
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Canim benim nasil ayrildiniz bilmiyorum. Ama arkadaşin bir başka kizla çikmiş. Ve kiz ondan ayriliş eğer ayrilmasaydi hala onunla birlikteydi. Bence seni sevmiyor. Pişmanlik var. O kiz hala onunla birlikte olsaydi dönermiydi sana sen o sayfayi kapat. Sirtini dön anlasin sana yaptiğini.ikinci kere sana böyle birşey yapmayacaği ne malum......
Yaparda bence ikinci kez bøyle..

Erkek milleti iste, hadi diyelimki onu gercekten unutmus seni dusunuyor ve istiyor, bu ne HIZ?

Bence uzak dur bøyle insanlardan.

KoLo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
27
ERkekleri anlamak cok zor be arkadasım. Acı cektirdi diyorsun ayrıldık baska sevqilisi oldu diyorsun sence seni sevse baskasıyla olur muydu ? Senden sonraki sevqilisi onu bırakınca sana dönmüştür muhtemelen. Benim diceqim süründür sende, bakalım dayanacakmı yoksa bıkacakmı. Ondan sonra karar verirsin =)

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.604
Sen daha 16 yaşindasin bence böyle şeyleri unut önünde uzun yillar var sevgili için biraz daha bekle bence. Okul hayatin daha önemli

Yukarı Alt