• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Lütfen yargılamayın.bir akıl verin.

Lililolalemon

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2020
22
-25
37
İki yıl önce ilişkim bitti, hayatımda uzun süredir biri yok derken ve sevgi eksikliği varken birinden hoşlanmaya başladım.
Bu adam evli iki çocuklu ve şirketin müdürü.nasil oldu bilmiyorum.basta çok antipatik gelmişti.ama sonra bunu anlatması zor hoşlanmaya başladım ve bu sebeple ondan uzaklaştım.bi yanlış bişi.sonra o bana benim ona başka nedenle tavır aldigimi düşünerek tavır aldı.gunaydin bile demedi, yüzüme bile bakmadı.oyle olunca ben bundan rahatsız oldum, en azından günaydın diyelim dedim.
Sorun şu ki adam herkese karşı iyi, sorun bende, onu gördüğüm zaman elim ayağıma karışıyor, sapsallasiyorum, bu adamdan hoşlanmaktan kendimi alamıyorum.adamla reel bir ilişki yaşama olayım kesinlikle olamaz, öyle bir planım yok.sadece o kadar kötü giden şeyin arasında onu görmek hoşuma gidiyo, ona yakın olmak iyi hissettiriyor.kendimi alamıyorum.ote yandan bu iş arkadaslarim tarafından anlaşılırsa çok kötü olur.
Boyle bir durum da ne yapmam.lazim.evde, dışarda heryerde bu adam aklıma geliyor.yakisikli da değil, anlamıyorum.ses tonu konuşması duruşu hoşuma gidiyor ne yapmalıyım.bugune kadar hep mudurlerden hoşlandım, işyeri patronu vs.her işyerinde bu oldu.bende sorun var snairim

KaRaKiZ3834

❤❤❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
5.653
1.081
Ne yapalım aferin diyip nasıl tavlanır akıl mi verelim:duduk:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-04-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 209 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el tırnakları, ayak tırnakları ve saç kökleri görülecektir. Bütün bunlar derinin üst tabakasının özel bölümleridir. Bu süre zarfında bebeğiniz artık daha dik bir duruş sergileyecektir. Artık bebeğinizin embriyo olarak gelişimi sona erdi. Bundan sonra bebeğiniz doğana kadar bebeğiniz teknik olarak fetüs veya cenin olarak adlandırılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

otur SIFIR

ΛŁŁ -SТΛЯ ---> 9.9.20* Baslangic:62.8 Guncel:61.2
Pro Üye
16 Ekim 2012
32.398
96.042

Dert bende derman sende

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
1.808
3.812
Beni anlamıyorsun, adamı ayartmaya calismiyorum.benim hislerim var.insnai bir durum
Insanlikta böyle bir durum yok güzelim. Insanlikta denklik diye bir kural var. Hatta nesnelere bile bu kural uygulanıyor. Bu nesneler mesela davullar.
Memelektte bekar adam mi yok. Git insani duygularini onlarla yasa

Lililolalemon

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2020
22
-25
37
Sen evde kocanın kirli donlarini yıkarken elin kızı gelsin koca na göz diksin. O kızın gözünü de karsilik verirse o kacanin gözünü de oyarim .
Zaten corana şüphem var senin yüzüne yüzüne hapsirasim geldi.
Anlamıyorsunuz.ben bu durumdan hoşlanmıyorum.bn de istemiyorum

betbet1234

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2020
574
534
28
sen boşluktasın sosyalleş birileriyle tanış

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-12-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

CekiLinBenDoktorum

Amaaaan Zırt !
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
30 Aralık 2009
14.043
38.078
Sen beni anladın mı.ben kimseyi ayartmaya çalışmıyorum.salfirmasinlar bana
Anladım.
Ama bu çok saçma sen de farkındasın.
Adamın statüsüne hayran olabilirsin.
Boşluk denen zirvada heba olmadan kendine kendin gibi birisini bul.
Bu tip durumlarda hataya meyil nereden, nasıl gelir bilinmez.
O sebeble aklından oldukça çıkarmaya ve hayatına daha sosyalleserek devam etmeye başla.
Adam ununu elemis, elegini duvara asmış.
Evli barkli.
Seni yargılamiyorum.
Ama kendine bunu yapma.