• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Lütfennn Bakar mısınız?

burcikkk

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
953
585
32
Peki zorluyorlar mi yani aşılama falan istiyolar mi öncesinde? Bir şartı var mi
şöyle eğer sebepsizse çocuk olmama 3 yıl evlilik şartı ve aşılama diyorlar bildiğim ama erken menopoz , amh düşüklüğü , tüp tıkalılığı yada erkek problemi olunca evlilik şartı aranmıyor tabi her hastane birmidir bilmem siz istanbul mu

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.392
3.074
22
şöyle eğer sebepsizse çocuk olmama 3 yıl evlilik şartı ve aşılama diyorlar bildiğim ama erken menopoz , amh düşüklüğü , tüp tıkalılığı yada erkek problemi olunca evlilik şartı aranmıyor tabi her hastane birmidir bilmem siz istanbul mu
Yok Konyadayim eşimin saglikli sperm sayısı 4 milyon total sayı 20 milyon. Morfoloji 0 ileri hareket 1 toplam hareket 9

burcikkk

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
953
585
32
Ay keskeee. Tüp bebeğe bile zor ihtimal tutar diyolar bize
demeyin öyle ya allah büyük benimde problemim erken menopoz sözde tutması lazımdı ama doktor hatası yüzünden olmadı ilk denemem :KK43: ama sizin öyleyse mutlaka rapor verirler neden raporsuz fiyat araştırıyorsunuz?

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.392
3.074
22
demeyin öyle ya allah büyük benimde problemim erken menopoz sözde tutması lazımdı ama doktor hatası yüzünden olmadı ilk denemem :KK43: ama sizin öyleyse mutlaka rapor verirler neden raporsuz fiyat araştırıyorsunuz?
Yaşım uygun değil

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.392
3.074
22
Evet farkettim :) bizde sperm hareketsizliği var. İleri hızımız yok maalesef yarın tekrar test yapacaz İnşallah. Ne kadarlık evlisin canım
Tek sperm sorunu, hemde tek sperm hareketsizliği sorunu varsa umarım hallolur o bir sekilde:) varikosel var mi? bizde hem sayı hem morfoloji hem hareket sorunu var. Bizde de ileri hareket %1. Ama benim yumurta rezervinde ciddi azalma var. Ve küçük çikolata kistlerim var. Amh değerim 0.6 erken menapoz adayıyım. 1 kere tüp bebek denedik bende sağlıklı yumurta bulanamadı olmadı. 2.ye başlayacağız birkaç aya:/ 2 seneyi doldurduk 3eGirdik siz ne kadarlik evlisiniz?

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.392
3.074
22
Evet farkettim :) bizde sperm hareketsizliği var. İleri hızımız yok maalesef yarın tekrar test yapacaz İnşallah. Ne kadarlık evlisin canım
Ha Bu arada hiz için balgam söktürücü öneririm. Nac ve trental bunları kullanın fayda görürsünüz inşallah

Blacklight

🌙
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2019
1.091
1.004
22
Tek sperm sorunu, hemde tek sperm hareketsizliği sorunu varsa umarım hallolur o bir sekilde:) varikosel var mi? bizde hem sayı hem morfoloji hem hareket sorunu var. Bizde de ileri hareket %1. Ama benim yumurta rezervinde ciddi azalma var. Ve küçük çikolata kistlerim var. Amh değerim 0.6 erken menapoz adayıyım. 1 kere tüp bebek denedik bende sağlıklı yumurta bulanamadı olmadı. 2.ye başlayacağız birkaç aya:/ 2 seneyi doldurduk 3eGirdik siz ne kadarlik evlisiniz?
Subhanallah. Allah yardımcın olsun canım. Varikosel yok elhamdülillah. Dediğim gibi tam detaylı yapmadı testi yarın bi tekrar yapacak. İnşallah keçi boynuzu işe yaramıştır, benim 11 ayım bitti 12.ye girdim Eylül de senem bitiyor.