1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhabalar Ziyaretçi, Pınar ürün inceleme ankete katılım için tıklayınız.
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

Mağaza Çalışanlarının Size Asla Söylemeyeceği 10 Şey

Konusu 'Moda Haberleri' forumundadır ve Elif tarafından 13 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2017
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    15.209
    Ödül Puanları:
    488
    Giyim mağazaları daha fazla para kazanmak için bazı hileler kullanır. Bu videoda bizden saklanan o gerçeklere değineceğiz. Elbise almadan önce bu videoyu izleyin ve bir sonraki tercihleriniz hakkında bilgi sahibi olun.

İndirimleri görünce alışveriş delisi olanlardan mısınız? O zaman bu bilgiler sizi frenleyecek. Mağazalar müşterileri cezbetmek için satıştan hemen önce fiyatları yapay olarak arttırıyor. Bir mağaza çalışanı size bunu asla söylemez.

Hileye maruz kalmamak için dikkat etmeniz gerekenler videoda.
    haberler.com

eceben ve light-blue bunu beğendi.
  2. 10 Eylül 2017
  3. Tikkabilla

Tikkabilla Lupilup! Pro Üye

Beğenildi:
    15.470
    Ödül Puanları:
    288
    Çoğunun farkındayız da alışveriş yapmamızı engellemez bu :KK70:

4. 8 Ekim 2017
  5. sofia brelerunn

sofia brelerunn Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    3
    5 senelik magza gecmisim var bu bilgiye katilmiyorum. Bir etegin maliyeti ornegin 5 lira ise sezonda etiket fiyati 70 lira olur sezon basinda balon fiyatlar konuldugu icin indirimde de fiyatlar markanin satis politikasina gore duzenlenip indirim yapilmasi.bir malin indirimli satilmasi her zaman icin stok lojistik sidom gibi politikalari yonetmekten daha ucuza geldiginden fiyatlar duser.

6. 26 Kasım 2017
  7. esrakepez

esrakepez Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    1
    Her mağaza için geçerli değil, elinde kalan sezon sonu ürünlerde %50 indirim olabiliyor. Genel olarak doğru bilgiler verilmiş.

8. 1 Aralık 2017
  9. Zuhallsana

Zuhallsana Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yoo ben katılıyorum valla bişey satsınlar da nasıl olursa olsun hepsinde kafa aynı kadınız ya yeriz nasılsa..

10. 20 Aralık 2017
  11. ebru-54

ebru-54 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Ben öncelikle müşteriye ilgiye bakarım fiyat bende ikinci planda kalır lakin zaten satın aldığımız ürünlerin fiyatı ve kalitesi konusun da bilgi sahibi değilsem o ürüne bakmam bile, benim için marka önemlidir birde bana yakışması haber ler de çıkan karalama kampanyalarına fazla önem vermem gözlerimle görmediğim bir şeye de fazla itibar göstermem.