• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Makyaj derdi

esraylmz03

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
2.304
563
Kızlar bu konuda yardım isteyeceğim makyaj yaparken hangisini önce hangisini sonra yapıyorsunuz sıra sıra anlatır mısın kullandığınız markaları da yazarsanız sevinirim çok teşekkürler

ahsen90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2017
1.973
5.836
Once makyaj bazi, ardindan farmasi bb krem (sorunlu cildim yok bb yetiyor) sonra wetnwild pudra. Ardindan goz kapagima wetnwild tekli fari var cildimle uyumlu onu, golden rose siyah gozkalemi,sonra essence rimel (pembe olani), allik olarak da the balm hot mama, en son ruju suruyorum kiyafetime uygun olarak.

CiRiLLA

I Hate Portals ♈
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
16.085
50.428
Sade makyaj yaparken önce rimel sonra allık en son yüz spreyi sıkıyorum.

Biraz daha fazla makyaj yapacaksam önce fondoten sonra rimel ve en son allik, ruj, sprey oluyor sirasiyla.

Full makyaj yapiyorsam önce baz ve kapatici sonra göz kalemi, göz fari ve rimel yani once goz makyaji sonra fondoten, allik, ruj 👍

Urunlerimin hemen hemen hepsi Mac sadece far paletim Urban Decay

esraylmz03

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
2.304
563
Once makyaj bazi, ardindan farmasi bb krem (sorunlu cildim yok bb yetiyor) sonra wetnwild pudra. Ardindan goz kapagima wetnwild tekli fari var cildimle uyumlu onu, golden rose siyah gozkalemi,sonra essence rimel (pembe olani), allik olarak da the balm hot mama, en son ruju suruyorum kiyafetime uygun olarak.
Makyaj bazı ne işe yarıyor mesela

Dindirella

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2013
3.372
3.172
Nemlendirici hindistan cevizi yagini baz gibi suruyorum bem.uzerine fondoten ve mac clinic gibi markalari da denedim fondotenleri benim cildimd3n de kaynaklanabilir ilk surudugumde guzel.oluyor ama sonra turunculasirdi.maybeline in adini hatirlamiyorum cok da ucuz 45 e mi ne aldim mat fondoteni.tek gecerim.bembeyaz kaliyo ne turunculasma ne bisiy.rimel ve allik.benim makyajim bu.bazen ruj da ekliyorum

yenGEnC

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
6.988
23.551
Hayatimda ne makyaj bazi gordum ne makyaj spreyi :) keske makyaj yapmayi bilen seven arkadaşım olsa da denesem ne menem seylermis.
Benim bir alligim var,toprak tonlarinda. Flormardan almıştım sanirim
Bir rimelim var. Loreal paris manga falan yaziyor üstünde.
Iki tane de rujum var, mat renkli dogal tonlarda.
Dugune de gitsem bu ise de gitsem bu valla.
Bir de dolabimin derinliklerinde bir konturum var. Bazen makyajdan önce yapiyordum da bir yildir biraktim kullanmayi...

Yukarı Alt