• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Makyaj derdi

astrojurnal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
4.531
10.436
hassas ve beyaz bir cildim olduğundan fondoten, baz vs kullanmıyorum. bepanthol nemlendiricilerinden birini kullanıyorum. hani güneş yanığına iyi gelenlerden. cildimi güzel besliyor.
göz kalemi, rimel.. bazen sadece rimel.
ruj da kıyafetime ve gideceğim ortama göre.
simple is the best.

zathara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2013
2.041
4.398
Nemlendirici hindistan cevizi yagini baz gibi suruyorum bem.uzerine fondoten ve mac clinic gibi markalari da denedim fondotenleri benim cildimd3n de kaynaklanabilir ilk surudugumde guzel.oluyor ama sonra turunculasirdi.maybeline in adini hatirlamiyorum cok da ucuz 45 e mi ne aldim mat fondoteni.tek gecerim.bembeyaz kaliyo ne turunculasma ne bisiy.rimel ve allik.benim makyajim bu.bazen ruj da ekliyorum
Hindistan cevizi yağı yüzde de kullanılabiliyor mu ya?

zathara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2013
2.041
4.398
Ben yillardir suruyorum makyaj bazi olarak.kalin bir tabaka halinde suruyorum.kullanilmiyo muymus
Valla ben makyaj temizleyici olarak kullanıyordum arkadaşım sakın kullanma sivilce ve tüğlenme yapar dedi korkuttu beni ... çokta güzel makyaj temizliyordu halbuki ... siz yılardr kullanıyormuşsunuz, belli ki bir zarar görmemişsiniz ,valla bende tekrar döneyim hindistan cevizi yağına

Dindirella

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2013
3.366
3.165
Valla ben makyaj temizleyici olarak kullanıyordum arkadaşım sakın kullanma sivilce ve tüğlenme yapar dedi korkuttu beni ... çokta güzel makyaj temizliyordu halbuki ... siz yılardr kullanıyormuşsunuz, belli ki bir zarar görmemişsiniz ,valla bende tekrar döneyim hindistan cevizi yağına
Yo tuylenme ya da sivilce yapmadi 3yil olmustur kullanali

Princesss12

🌞
Kayıtlı Üye
8 Mart 2018
1.362
1.835
Eskiden çok yapardım artık daha sade takiliyorum fındık büyüklüğünde yağsız fondoten (yüzümde hissetmiyorum cook iyi) nemlendirici dudak ve göz kalemi :)

incitanesibel

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
190
240
yüzünüz kuru bi cilde sahipse nemlendirici krem sürün sonrasında 2 dk geçtikten sonra ilk önce göz makyajı yapmanızı öneririm bunun için göz farı ve rimel üstünden fondöten sürdükten sonra allık ve ruj.

Yukarı Alt