Makyajla ilgili sorular kabul edilir :)

Felix_Felicis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
3.375
5.972
hanımlar merhaba gözlerim badem/miş benim. yani googleda badem göz şekilleri diye yazınca benim göz şeklim işte :KK70: ben de bilmiyodum göz şekillerini araştırırken öğrendim :KK70:
bu göz şekline nasıl eyeliner sürmek lazım? ince mi? ben sürdüğümde sanki gözlerim ufalıyomuş gibi geliyo hoşlanmıyorum. sizce nasıl yapmam lazım?

doakolik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2011
2.537
1.227
Kizlar bende fondotenimi surunce yuzumun belli yerlerinde putur putur goruntuler oluyor.ozellikle burun ve dudak ustunde yani fondoten surdugum cok belli oluyo o bolgelerde bunu onlemek icin napabilirim?

yesilimsisari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2014
4
0
Kizlar bende fondotenimi surunce yuzumun belli yerlerinde putur putur goruntuler oluyor.ozellikle burun ve dudak ustunde yani fondoten surdugum cok belli oluyo o bolgelerde bunu onlemek icin napabilirim?
Önce nemlendirici bir krem sürersen pütürlü bir görüntü olmaz ve fondotene karşı cildini korumuş olursun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

MorFrezya

“Bizden hüznü gideren Allah’a hamd olsun” Fatır S
Pro Üye
3 Şubat 2010
11.314
5.430
İlk kez mineral bb krem aldım . Yüzüme nemlendirici krem sürdükten sonra bb kremi sürüyorum . Fakat özellikle burun çevremde kabuklanmış bir görüntü oluşuyor . Mecburen üzerine tekrar nemlendirici sürüyorum .
Neyi yanlış yapıyorum acaba ?

Aleynaaaa1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2016
1
0
25
Merhaba anlim cok genis ve kahkul fln yok yaptirmakta istemiorum eyeliner ve goz makyaji pek yakismior sizce ne yapmaliyim ne gibi tavsiyeler verirsiniz. Yardimci olursaniz sevinirim

VivaLaJuicy

Guru
Pro Üye
20 Şubat 2010
32.968
3.246
hanımlar merhaba gözlerim badem/miş benim. yani googleda badem göz şekilleri diye yazınca benim göz şeklim işte :KK70: ben de bilmiyodum göz şekillerini araştırırken öğrendim :KK70:
bu göz şekline nasıl eyeliner sürmek lazım? ince mi? ben sürdüğümde sanki gözlerim ufalıyomuş gibi geliyo hoşlanmıyorum. sizce nasıl yapmam lazım?
benim de gözlerim badem.
ve büyük.
eyeliner konusunda esnek olabilirsin.
incecik kenarına çekebilirsin.
her tarafına kapkalın da çekebilirsin.
kalın iddilalı oluyor. ince daha masumane.

ben eyeliner sürünce gözlerim küçülmüyor.
ama içine kalem çekersen o zaman daha küçük durabilir. nude tonlarda bir kalem ise büyütür. ya da beyaz kalem.

bu kalın modellerden. ve badem göze çok çok yakışıyor.

Felix_Felicis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
3.375
5.972
benim de gözlerim badem.
ve büyük.
eyeliner konusunda esnek olabilirsin.
incecik kenarına çekebilirsin.
her tarafına kapkalın da çekebilirsin.
kalın iddilalı oluyor. ince daha masumane.

ben eyeliner sürünce gözlerim küçülmüyor.
ama içine kalem çekersen o zaman daha küçük durabilir. nude tonlarda bir kalem ise büyütür. ya da beyaz kalem.

bu kalın modellerden. ve badem göze çok çok yakışıyor.
Ya iste benim de gözlerim böyle olunca küçülmüş olarak düşünüyorum ben :KK70:

VivaLaJuicy

Guru
Pro Üye
20 Şubat 2010
32.968
3.246
Sakin ol şampiyon.
Size gülmedim ki ben kendime güldüm, resimde cok güzel duran seyi ben niye kendimde begenmiyorum diye.
biliyorum bana olmadığını. =)
sadece çok tuhaf geldi.

ben de kendime beyaz kalemi yakıştıramıyordum.
ama yapa yapa sevdim.
çünkü başka badem gözlerde çok hoşuma giderken kendimde sevmiyordum.
şu an kendime de çok yakıştırıyorum.
gözün alışması gerek.

Felix_Felicis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
3.375
5.972
biliyorum bana olmadığını. =)
sadece çok tuhaf geldi.

ben de kendime beyaz kalemi yakıştıramıyordum.
ama yapa yapa sevdim.
çünkü başka badem gözlerde çok hoşuma giderken kendimde sevmiyordum.
şu an kendime de çok yakıştırıyorum.
gözün alışması gerek.
Genelde gülerim ben kendime çünkü :)

Beyaz kalem zaten cok kotu oluyor bende. Elalemde harika duruyor ben sürünce tırt..
Ya makyaj da yakıştıramıyorum zaten ben..

abet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2015
1.648
3.606
Gözünüzü seveyim biri bana açıklasın. Eyeliner a yapışık gezen bir tipim. Ama gözün altınada üstüne de kalem çekip kocaaaa gözlerle dolaşanlara bayılıyorum. Gözün üstü neyse de altına (içine de denedim dışına da ) kalem çekince firavunlara benziyorum :) hayır neden yakışmıyor aklım hayalim almıyor. Badem göz diye tabir edilen gözlerden gözlerim. Kocaman da kiçücükte değil. Ama neden, neden? Sürmeyiveririm ama sebebini bilmem gerek :)

abet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2015
1.648
3.606
Bir de bana rimelde yakışmıyor. Sen alışık değilsindir dalan demeyin inanın yakışmıyor, doğal ve kuru durması gerekiyor kirpiklerimin. I ıh defalarca defalarca denedim sonra zorlamanın gereği yok hem param cebimde kalıyor diye pes ettim. Söyleyin neden olabilir. Şaka maka öyle böyle değil, baya baya merak ediyorum