Malatya da tüp bebek yaptiranlar

Huzurum48

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2020
57
13
26
Merhaba bayanlar. Ben malatyadayim tup bebek yaptirmak istiyoruz. Ama doktor hastane konusunda tam emin olamadim. İlk dogu fertil ugras hocaya gittik. Ama baska yere hic gitmedik. Acaba orasi nasil yaptirip deneyimi olanlar yazabilir mi. Baska yer tavsiyesi olanlar da yazarsa sevinirim.

H M

Guru
Pro Üye
22 Ağustos 2015
16.058
42.088
Bende oraya muayeneye gitmistum Doğu fertile.. ama devam etmedim orda. İstanbul'da yaptirdim

Bhrygz

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
162
75
25
Merhaba bayanlar. Ben malatyadayim tup bebek yaptirmak istiyoruz. Ama doktor hastane konusunda tam emin olamadim. İlk dogu fertil ugras hocaya gittik. Ama baska yere hic gitmedik. Acaba orasi nasil yaptirip deneyimi olanlar yazabilir mi. Baska yer tavsiyesi olanlar da yazarsa sevinirim.
Arkadaşım adıyamandan doğu fertil uğraş beye tüp bebek yaptırdı ikizleri oldu tavsiye ederim

aytug

hiçbir şey eskisi gibi değil artık 🙃 çokta tınnn
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
498
171
Doğu fertili tek gecerim. Uğraş bey gerçekten işinin ehli ve onlar için para ikinci bir planda ben şahit oldum bizzat . Hala tedavim devam ediyor orada😁 sonucum negatif çıksa dahi yine doğufertil e giderim

Huzurum48

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2020
57
13
26
Doğu fertili tek gecerim. Uğraş bey gerçekten işinin ehli ve onlar için para ikinci bir planda ben şahit oldum bizzat . Hala tedavim devam ediyor orada😁 sonucum negatif çıksa dahi yine doğufertil e giderim
Tedaviniz ne durumda acaba bende ugras hocada basladim tedaviye yariladik bayag

aytug

Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
498
171
Benim yarin yumurta toplamam var 🤲 sende cok mu yumurta cikti rahim dinlendirme yapiyorlar
Yok az çıktı küçük bir kist göründü ondan ertelendi. Sonra hormonunun biri yüksek çıktı yine kaldı hayırlısı bakalım

aytug

Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
498
171
Benimde bugun yumurtam toplandi. Bes tane toplanmis az mi acaba. Doktor normal biz de o kadar bekliyorduk dedi ama
Normal canım tabi yaşta etkili. Bende soracaktım aklımdaydın kaç yumurta toplandı diye 😁 inşallah iyi kaliteli döllenme olur

Huzurum48

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2020
57
13
26
Normal canım tabi yaşta etkili. Bende soracaktım aklımdaydın kaç yumurta toplandı diye 😁 inşallah iyi kaliteli döllenme olur
İnsallah canim benim yaş ta 27 olacak ama bilemedim gerci doktorum normal dedi bizde o kadar bekliyorduk zaten dedi cumartesi transfer olacakmis benim insallah 3. Gun embriyosu yapicaklar galiba