Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Mandalina faydalar

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve inovasyon tarafından 12 Şubat 2007 başlatılmıştır.

12 Şubat 2007
    Konu Sahibi : inovasyon
  1. inovasyon

inovasyon Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    cilt esnekligi için;1 mandalina kabuğunu 1-1,5 subardağı suda 15 dakika kaynatın.soğuduktan sonra haftada bir temiz cilde uygulayın.
    mandalina kabuğunda yoğun olarak kolojen maddesi bulunuyor.cilt için oldukca etkili bir yöntem.ben uyguluyorum .

T_and_Z bunu beğendi.
  2. 13 Şubat 2007
  3. BurdaMutluyum

BurdaMutluyum Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Uzak uyguluyorsun ama durum ne? yani cildin ne durumda şuan

4. 22 Aralık 2014
  5. zeytinyaglipirasa

zeytinyaglipirasa Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    163
    hakıkaten bunu deneyen var mı cok merak ettim.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.