Manipülasyon Kraliçesi Kv

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
22.083
11.622
Çoğunun kv yok yada yakınında değildir ki sizinle bu konuda empati yapsınlar ama başında olanlar gayet iyi anlıyor, anlamayanların da başına böyle bir kv gelsin derim, sizi daha iyi anlamaları için

karabiber38

cennette, cehennemde senin içinde...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2019
479
437
Ben, yıllarca önemsiz, değersiz hissetmiş bir kadının çocuklarından gördüğü ilgi karşısında mutlu olması dışında birşey göremedim
Sorun olarak anlattığınız hiçbir noktada da bir sorun göremedim . Biraz iyi niyetli bakmaya çalışın bence ..
cümle yapınız bihterin meşhur repliğini anımsattı:halay:
tabi siz anneleri tarafından
size emanet edilen çocuklara her
bakımdan yetersiz gördüğünüz bi kadının annelik
etmesine
şiddetle karşısınız ama

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-03-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 145 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, bebeğinizin kaşları oluşturmaya başlar. 20. Haftadan itibaren bebeğinizin saçları ve kaşları görülebilir. Cenine ait kalp atışları etoskop ile duyulabilir. Eğer birşeyi kaldırırken bacaklarınızdan kuvvet alarak kaldırma alışkanlığınız varsa, sırt ve bel incinmesine karşı kendinizi korumalısınız. Bu durumdan hamile olmasanız bile kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Karas87

Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2018
541
715
Benimde kayınvalideme çok kızdığım konular var ama ileride kayınvalide olacağımı düşünerek görmezden geliyorum ki maddi şeyler olsa takılmam.

Sizinkinin bir zararıda yokmuş, oğullarına nazlanıyor belli ki. O kadar zahmetle büyütüyoruz ki bırakın öyle mutlu oluyorsa öyle davransın. Ufak tefek yardımlar ve biraz ilgi alaka hem eşinizi hem kayınvalidenizi mutlu ediyorsa ne mutlu❣

ozge72

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2007
1.387
1.381
Aynı benim kv , kocam çok acırdı babam despot annem yapar da gelir de ama babam izin vermiyor, babam konuşturmuyor ezik bit kadın annem derdi . Aaa tanıdım ki babam şeker gibi adam , ne dese hoop yapılıyor. Ama kadın işine gelmeyince babanız dedi babanız yaptı. Eşim tabi anlamıyor. Şuan 12 yıllık evliyiz ben anlamıyorum bazen eşim gördünmü anamın numaralarını diyor. Gözünü açtım söyleye söyleye.
Kesinlikle yavaş yavaş gözünü açmalı böyle durumlarda eşlerin. Çok iyi yapmışsınız.

Yukarı Alt