Manisa///45

oskeeee26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
115
2
41
slmn bende manisadanım ailem merkezde ben eş durumundan turgutludayım

gocmen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
139
1
34
slm bende manisalıyımmerkezde yaşıyorum ve manisayı çok seviyorum

giritli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
1
0
merhaba ben de manisalıyım fakat eşimin işi dolayısıyla gurbetdeyiz ailem Manisa merkez de oturuyor manisa yı çokkkkk özledim 1 senedir görmüyorum

fpassion

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
13
0
43
Slm arkadaşlar ben yeni üyelerinizdenim ailem Manisa Soma'lı fakat ben İstanbul doğumluyum ve Soma'yı çok seviyorum en kısa zamanda oradayım :)

arsizizmir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
80
3
güzel yerdir manisa..

Eklentiler

• $manisa.jpg
    $manisa.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 122

G

gLsh

Ziyaretçi
ßende manisa salihlide oturuyorumm salihliden olan yok mu hiç yaw :bbo:

E

EU2

Ziyaretçi
Benimde annem Manisa lı (Ciderler den), rahmetli dedem Moris Şinasi de Dr. du .Babam emekli olunca Manisa ya yerleşti ailem. Uluparka yakın oturyorlar. Ablamda Murat Germende öğretmen. Bitanecik yeğenim Gökalp de orda okuyor... Hemen hemen her hafta Manisa ya gidiyorum. Kızlar bi toplanında tanışalım bari...

G

gLsh

Ziyaretçi
Bende Bu hafta sonu sınava gelcem manisaya ya toplanalım iyi olur bencede:teytey:

lilac girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
17
0
38
mavi rüyacığım sende gel senide çok merak ediyorum hep laf atıyoruz birbirimize ama tanışmak nasip olmadı . kıslar bi gün buluşsak yaaa ne güzel olur........::KroNick:

sweet curse

annesinin kuzusu
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2007
944
69
38
merhaba exorcist bende manisa alaşehirliyim.
ama izmirde doğdumluyum ve hala izmirdeyim.
ama kk.da memleketimden insanlar görmek beni mutlu etti.

burcin1984

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2007
45
0
ben kula manisa doğumluyum.ama 9 yaşımdan beri selçuk izmirde oturuyoruz.akrabalarımın hemen hepsi kulada yaşıyor.kulalı olan yok mu???

april01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2007
125
0
41
kızlar ben de manisalıyım merkez de oturuyorum.toplaştınız mı bakiiim siz toplaşmadısanız toplaşıverelim bigün:))