Manisa///45

Y@semin

Guru
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
169
0
46
Selam arkadaşlar ben İstanbulda oturuyorum ama tam 16 yılım manisa Somada geçti. Ucundan azıcık Somalı sayılırım değil mi. İlk orta ve liseyi somada okudum. Manisa deyince dayanamayıp bende katılmak istedim.:sm_cool:

armesracu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
4
0
bende manisalıyım 5 yıl oldu izmir karşıyakada oturuyoruz manisayıda burayıda çok seviyorum

manisalılar hiç toplanmadımı merak ettim
toplanırsanız bende gelirim

lapa

bitanecik kızımmmm
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2007
827
11
Selammmmmmmmmm Bir Tane De Burda Varrrr

Doğma Büyüme Manisaliyim Bende şekerlerrrrrr......

G

gsangl

Ziyaretçi
Selamm bende doğma büyüme Salihliliyim
Baska Sallihliden olan var mı.

tahinpekmez

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2007
294
0
merhaba kızlar ben de doğma byüme manisa akhisarlıyım. ama bir yıldır bursadayım. eşim bursalı.. çok özledim çoooook

fk3009

Guru
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
307
1
herkese slmlarrrr....bende doğma büyüme manisalıyım.tanışalım bari yaaa.belki birbirimizi yolda görüyoruz ama tanımıyoruz........

hanzadem

Guru
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
5.338
92
ben bu yaz inşallah akhisara yerleşeceğim.yokmu aranızda akhisarlı olanlülülülülülülülülülülülü

fatmasel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2007
404
0
65
merhaba arkadaşlar..22yıldır manisada yaşıyorum...tayinle gelmiştik emekli oluncada temelli buraya yerleştik..manisayı çok seviyorum ve memleketim olarak kabul ediyorum..ben yeni üye oldum kk ne..herkese selamlar ve iyi bayramlar..

Canan85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2007
20
0
bende manisalıyım 8 yıldır eşimin mesleği dolayısıyla manisa dışındayım Manisayı çok özlüyorum herkese selam

BenSergu

SATRAB
Pro Üye
3 Mart 2007
1.835
26
Değerli arkadaşlarım yönetimin almış olduğu yeni kararlar doğrultusunda selam,günaydın ,iyigeceler ,hoşçakalın gibi mesajlar silinecektir.Teşekkür etmek istediğiniz mesajlara lütfen teşekkür butonlarını veyahut terazi resmindeki rep butonlarını kullanınız
Anlayışla karşılayacağınıza inanıyor ve sizlere bol neşeli muhabbetler diliyorum.
sevgiyle kalın.a.s.

cicimo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2007
63
1
45
Manisa dan ses çıkmıyor??? Ne zaman buluşuyoruz arkadaşlar???