• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Popüler Konu mantarlı et sote (kurbanlık dana sponsorluğunda:))

Lambrusco

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2010
3.725
435
Yemek sahane duruyor ama ne yalan söyleyeyim önce yemekten cok sponsorluk ilgimi cekti :)
Bir de kamera arkasi cok yaratici bir fikir! :KK70:

Böylece temizlik titizlik üzerine dert yakinanlara da harika bir cevap olmus gibi. Azicik rahat olalim ama degil mi? :) Kendi evimizdeymis gibi. :KK15:

DatluCadu

5 dakkaya hazırım
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
22.727
768
40
Yemek sahane duruyor ama ne yalan söyleyeyim önce yemekten cok sponsorluk ilgimi cekti :)
Bir de kamera arkasi cok yaratici bir fikir! :KK70:

Böylece temizlik titizlik üzerine dert yakinanlara da harika bir cevap olmus gibi. Azicik rahat olalim ama degil mi? :) Kendi evimizdeymis gibi. :KK15:
:KK60: kesinlikle, yemek konsunuda iddalı değilim zaten:KK60:

01vuslat

irem'im
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2012
892
10
Sponsoruna ve kamera arkası görüntülere bayıldım :KK9::KK9::KK9: Eşim benden daha güzel yapar mantarlı et soteyi, hatta şöyle ki onun yaptığı gibisini yemedim şimdiye dek. Adamın kanında aşçılık olunca tabi eline su dökemiyoruz bazen :KK9: Ellerine sağlık, başarılar diliyorum canım :KK34:

DatluCadu

5 dakkaya hazırım
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
22.727
768
40
Sponsoruna ve kamera arkası görüntülere bayıldım :KK9::KK9::KK9: Eşim benden daha güzel yapar mantarlı et soteyi, hatta şöyle ki onun yaptığı gibisini yemedim şimdiye dek. Adamın kanında aşçılık olunca tabi eline su dökemiyoruz bazen :KK9: Ellerine sağlık, başarılar diliyorum canım :KK34:
eşimde benim yaptığıma bayılıyo:KK1::KK1::KK1:

asu70

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2011
196
55
______ooofffffffff al işte bir tane dahaa kızlarr siz ne yaptınız böyle yaa elleriniz sağlıkkkkkkkk.anammmm ben çıkayım burdann dayanamıycamm:KK1:

Amonra

Guru
Pro Üye
11 Şubat 2008
13.436
298
içinde mantar olan her şeyi yiyebilecek birisi olarak çok sevdim tarifini
ellerine sağlık:KK34:

M e g

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
77.750
122.900
:KK19:Dadlu bu bahsi geçen kurbanlık dana ne diyor sponsor olarak kullanılması durumuna :KK52:

Lereenim

Onur Üyesi
Pro Üye
17 Ağustos 2006
4.548
1.093
Ayrıntıları görmezden gelerek :))) yoruma başlamak istiyorum. Sunum güzel, et terbiye tarifini aldım:)) Bu terbiyeden sonra etlerin sert olmaya hakları yok gibi:) Lezzetide sunum gibi güzel olacağına hiç şüphem yok . Canım ellerine sağlık. Bu arada mutfağın hiçte korktuğun gibi dağılmamış:)

DatluCadu

5 dakkaya hazırım
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
22.727
768
40
Ayrıntıları görmezden gelerek :))) yoruma başlamak istiyorum. Sunum güzel, et terbiye tarifini aldım:)) Bu terbiyeden sonra etlerin sert olmaya hakları yok gibi:) Lezzetide sunum gibi güzel olacağına hiç şüphem yok . Canım ellerine sağlık. Bu arada mutfağın hiçte korktuğun gibi dağılmamış:)
yarışma bitti ama :KK1::KK1:
şaka bi yana teşekkür ederim. zaten etler yüksek ateşte sotelendiği için sertlik kalmıyo pek.