Mart ve Nisan'da tüp bebek ve mikroenjeksiyon tedavisi görecekler...

E

EU2

Ziyaretçi
Arkadaşlar,ben eylül ayında Allah nasib ederse mikroenjeksiyon tedavisi için start vericem..
Erkek infertilitesi nedeniyle doktorumuz mikroenjeksiyon önerdi.Bu cuma istanbula oradan da ertesi gün Ankaraya gideceğiz..Burada tedavimizle ilgili bilgiler vermeye çalışacağım..Benimle aynı durumda olan arkadaşların da fikir edinmesi açısından
Bu aylarda tedaviye başlayacak olan arkadaşların tecrubelerini birlikte paylaşmaya davet ediyorum :1hug:

PinkRose

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
üslub canım hayırlı olur tedavin inş. bende bayramdan sonra micro deniycem nasipse inş.yaşadıklarımızı paylaşacağız ki kolay geçsin herşey canım..

EFSANE202

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
hanımlar hayırlı olur inşallah tedavileriniz, bendee bu cuma bursaya gidiyorum öngörüşme ve muayene için bende bilgi veririim sevgiyle kalınnnn

tuba.18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba arkadaşlar

bende başladım allahın izniyle bu ayın sonunda transfer olacak tahminim ramazanın başı gibi sonuç belli olur

şuan göbekten iğne vuruluyorum hergün.bakalım hayırlısı olur inşallah

arkadaşlar okadar zor bir dönemki bu dönem allahtan sabır diliyorum. dua ediyorum 2 kez aşılama yaptırdım ama tüp bebek çok sıkıntılı oldu bana göre bukadar teferruatlı olduğunu bilmiyordum

ama neyseki beya bir yol aldım. 10 15 gün sonra bitecek allahın izniyle

sizlerede bu yolda kolaylıklar diliyorum

E

EU2

Ziyaretçi
Arkadaşlar hangi merkezlerde tedavi gördüğümüzü de eklesek ne dersiniz?kaydirigubbakcemile5

TOPRAK28

Allahım sana emanetiz...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Merhaba arkadaşlar.Bende eylül başı dondulmuşlarla deneyeceğim inş.Merkezim Amerikan Hastanesi.Dr.Bülent Urman.Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun.

11MayisSilam

ღSensizlik Bana Cok Zorღ
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Kizlar beni de listeye ekleyin .. hihoyyyt
Ben de Allah'in izniyle bayramdan sonra tedaviye baslayacagim. :eek:
Bu sefer ki tedavim benim icin cok farkli olacak..
Cünkü Türkiye de deneyecegim ve ailemin yaninda olacagim.
Benim tedavim mikro enjeksiyon .
Listeye yasimizi , tedavimizi ve sehir yazalim ( bence ) ..

karamelli neskafe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaşlar,ben eylül ayında Allah nasib ederse mikroenjeksiyon tedavisi için start vericem..
Erkek infertilitesi nedeniyle doktorumuz mikroenjeksiyon önerdi.Bu cuma istanbula oradan da ertesi gün Ankaraya gideceğiz..Burada tedavimizle ilgili bilgiler vermeye çalışacağım..Benimle aynı durumda olan arkadaşların da fikir edinmesi açısından
Bu aylarda tedaviye başlayacak olan arkadaşların tecrubelerini birlikte paylaşmaya davet ediyorum :1hug:
Bende erkek infertilesi yüzünden 2. tüp bebegimi denicem Allahın izniyle eylül gibi düşünüorum bakalım Alman hastasinde Benim doktorum ulun ulug eşiminde emre bakırcıoglu bakalım yeni doktor yeni merkez Hakkımızda hayırlısı Gerçi biz çok zor hastayız ama yinde mücadele edioruz işte.. :a015:

karamelli neskafe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bende erkek infertilesi yüzünden 2. tüp bebegimi denicem Allahın izniyle eylül gibi düşünüorum bakalım Alman hastasinde Benim doktorum ulun ulug eşiminde emre bakırcıoglu bakalım yeni doktor yeni merkez Hakkımızda hayırlısı Gerçi biz çok zor hastayız ama yinde mücadele edioruz işte.. :a015:
BEN 24 EŞİM 26 YAŞINDA istanbulda 2.denememiz mikro tese ve mikro enjeksiyon

WomenLove

bir Aşk Krallığı
ÜZGÜN
Pro Üye
Emoji Skoru
117
kızlar merhaba bende mikro yaptırcağım bizdede eş faktörü ağır olduğundan mikro dedi
tüp bebekde başarı elde edemeyiz dedii......
bizde gittik ilk tahillerimizi yaptırdık ve bize 3 kutu antibiyotik verildi ilk birbuçuk kutuyu ben içiyorum
tedaviden öncede d.kontrol hapı içmişdimm yarın son hapım bitecek ve adettim başlayacak
p.tesi gibi adet olacağım allahtan bir mani olmazsa ve doktorumla konuşacam iğnelere başlayacaz sanırım.....bende b.evler medıcalparda latif küpelioğluna gidiyorum
rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasınn arkadaşlar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2019

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 53 gün kaldı.

Bu noktada amniyotik sıvı maksimum hacmine ulaşır. Bebeğiniz büyüdükçe, daha az sıvı kalacağı için bebeğinizin hareketlerini daha da çok hissedeceksiniz. Süt üretimine hazırlanan göğüslerinizi yumru yumru, topak topak hissedeceksiniz. Eğer bebeğiniz bugünlerde doğarsa yaşama şansı yüksektir fakat ekstra bakıma ihtiyacı olacaktır.Bebeğinizin derisinin rengi artık daha az kızmızı ve daha az kırışık.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt