1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Masa Örtüsü Sorunsalı

Konusu 'Ev Tekstili ve Mefruşat' forumundadır ve joey tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : joey
  1. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar henüz erken ama şimdiden fikrim olur da karar verebilirsem kolaylık olur diye düşündüm.

Salonumda bej rengi koltuk, kahve mobilya kullanmayı planlıyorum. aksesuar olarakta gümüş ve yeşil. Masa örtümde mobilyalara uyumlu olsun istiyorum. serdiğim zaman öyle alakasız kalmasın. yemek takımımın resmi aşağıda. sizce hem bu takımla hem de odanın renkleriyle uyumlu ne renk masa örtüsü ve runner kullanılabilir? bilmiyorumkismile

2. 23 Şubat 2010
  3. amberfrezya

amberfrezya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    yemek takımın beyaz üzerine sade desenli olduğundan masa örtün beyaz,krem yada karışık renk olarak bejli yeşilli olabilir.bence direkt mobilyana uygun örtü seç.eğer yemek takımının desenleri renkli olsaydı o renklere uygun örtü bakardın.

4. 6 Mart 2010
  5. _mervem_

_mervem_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yemek takımın sade herşeylede gider benimkine benzıyo güzel seçim güle güle kullanzemuszemus

6. 8 Mart 2010
  7. oooYaGMuRooo

oooYaGMuRooo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    gümüşlü beyazlı bir masa örtüsü üzerine kahve tonlarında runnerlarla çok güzel olur sanki :)

bu arada yemek takımının markası ne acaba çok sade ve hoş :teytey:

yeşil peçeteler ve açık kahve runnerla güzel olabilir..

bu da gayet şık bir sofra krem örtü+suplalar hoş senin sade takımınada uyar :)