Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Masaj yağı için bübchen

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Meyragokturk tarafından 29 Haziran 2012 başlatılmıştır.

29 Haziran 2012
    Konu Sahibi : Meyragokturk
  1. Meyragokturk

Meyragokturk Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    Merhaba kızlar:)Bübcheni genelde kızım için kullanırdım ama bir gün kendim için kullanacağım aklıma gelmezdi.Kızım Su'dan sonra hele hamile kalacağım hiç aklıma gelmezdi.Ama hamileyim şuan ve çatlakları önlemek için de Bübchen in masaj yağını keşfettim.Bunu da hemen sizinle paylaşmak istedim.Parafin içermediği için gönül rahatlığı ile banyodan sonra cildime kullanıyorum o çatlakların oluşmaması için.Badem ve jojoba yağı içerdiğinden cildimi derinlemesine besliyor.Sizlere de tavsiye ediyorum.Aramızda deneyen var mı?benim gibi hanımlar:)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.