Masseter botoks (çene botoksu)

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
106
aynı doktora birkaç senedir gidiyorum. ilk defa bu seferki botoks tutmadı 48 saat geçmesine rağmen hiçbir değişiklik görmedim. aynı doktor tedaviyi tamamlamalı mı başkasına mı gitmeli? vazgeçsem, paramı iade eder mi doktor?
İstanbul'da, anadolu yakasında önerebileceğiniz doktor var mı? (kadın doktorlara pek güvenmiyorum bu arada...)
kontrole git hakkını savun büyük ihtimal çene röntgeni çekerler belkide çenen gevsemiştir artık sıkmıyorsundur mesela benım 2.seanstan sonra doktorum dediki seni idare eder bi 4-5 sene dedi..

Pinalala

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhabalar ben 3 hafta önce yaptırdım.ilk gün hiçbirsey hissetmedim 2. Gün den sonra hafif agrı ve halsizlik hissi oldu doktoruma sordum olabılıyormus.halsizlik hissi 4. Gün gecti fakat o bölgedeki agrı hissi ignelenme hissi 2 hafta sürdü.su an 3. Hafta bıttı fakat sag tarafımdaki agrı gecmedi kulak hızasından sakaklarıma kadar yayılan bır agrı ince hafıf bır agrı güldüğümde yemek yediğimde belirginleşiyor doktorum çene yapım bozuk oldugu ıcın (sag cenem bıraz daha buyuk )sag tarafa yuk daha fazla oldugu ıcın agrı hıssetmen bundan muhtemelen dedı. Bırkac doktora daha sordum ilk ay böyle agrılar olabılır calısmayı bırakan bır kas var ve dıger kasların buna ayak uydurması gerekıyor gibi cevaplar aldım benım önerim cene yapınızda asimetri varsa mutlaka önce cene cerrahına danısın benım işlemımı uzman plastık cerrah yaptı fakat bana ıslemden once cenenızde asımetrı var ve bu agrıya neden olur deseydı yaptırmazdım. 3 hafta oldu ve hala sag şakagımda agrı var batma tarzında bazen basımın arkasına enseme dogru yayılıyor cok can sıkıcı.umarım bırkac aya bu agrı gecer.
Aranızda çene botoksu yani masseter botoks yaptıran var mıı?? Yorumlar lütfen.. bilmeyenler için çene kası yani masseter kasım çok gelişmiş olduğu için ön dişlerimde çatlama meydana gelmiş uykuda çenemi çok sıkıyormuşum.. hem uyurken diş plastiği kullanacakmışım hemde masseter botoks yaptırmam gerekiyormuş yılda 2 defa yaptıracakmışım.. bu konu hakkında bi fikriniz var mıo_O

Pinalala

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Sonuc olarak yüzümde incelme oldu 1cm sanıyorum falat bu agrı ınanın onun mutluluğunu yasatmadı basımın sag tarafında gecmeyen bır agrım oldu. Buda epey endıselenmeme sebep oldu.

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
106
Sonuc olarak yüzümde incelme oldu 1cm sanıyorum falat bu agrı ınanın onun mutluluğunu yasatmadı basımın sag tarafında gecmeyen bır agrım oldu. Buda epey endıselenmeme sebep oldu.
Muhtemelen sizinki fazla ilerlemiş olmalı.. benimki çok fazla ilerlememişti.. bence baska doktorlara gidin yanlıs kasada vurmus olabilir.. allah yardımcın olsun cnm buz kompresi uygulayabilirsin belki dokturuna danıs bu ağrı ortadan kalkmalı sosyal hayatını engeller yedigin yemegi zehir eder:110:

suekinci8

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
87
canım kontrol seansın yok mu? bir de botoksun oturması için biraz zaman geçmesini bekle istersen. bazen hemen tutuyor bazen 1 hafta içinde tam oturuyor.
aynen bahsettiğin gibi oldu. kontrol gününe doğru etkisini az da olsa göstermeye başladı. ben bu mesajı henüz gördüm maalesef.
çok teşekkür...

Neva2i

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Merhaba canim,
ben yaptırdım cok memnun kaldım.
800 tl ödedim.
Her iki tarafdan üçer noktadan uygulandı.
Yüzüm yuvarlikti benim ve baya incelme oldu .

Yukarı Alt