Masseter botoks (çene botoksu)

Nothing_99

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben kısaca size özetliyim yaptırmak isteyenlere.. çenemin masseter kasına beyaz bir kalemle dört nokta işaretledi çenemi sıkmamı istedi işaretlediği noktalara botoksu verdi ve çok ince bir iğne kullandı iğneyi batırırken çok ağrımadı ama ilacı verirken acı değilde farklı bir acı yaşadım ağrı acısı değilde sanki yanagına su veriyorsun hissi ilginç bir his ve beni zorladığı kısım dişimi sıkarken ilacı vermesiydi sonrasında bana sakın verdi ve ilk iki saat sakın çiğnememi istedi ve çiğneme hareketleri yapmamı istedi arada bir sıkıp bırakmamı istedi herneyse ilk saatler sızladı ikinci saatler iğne vurduğu yerin ağrısını hissetim şu anda 3 ile 4 saatlerin arasındayım ve ağrıyan çene kasım biraz daha ağrı oldu sanki hani çok fazla ağrı değilde çenenin yanlarında bir ağırlık var sanki hissiyatı var ama ağzımı açınca çok ağrıyor. Önceki ve sonraki resmleri çektim bakalm fark olacak mı?
canım doktorun adını iletişim bilgilerini paylaşır mısın lütfennnn❤🙏🙏

ozge_gzts

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Ben Bursa da yaptırdım. Biraz incelme oldu tabi ama yine de istediğim gibi tam bir sonuç alamadım 2. seansa gideceğim. Bana 2 seans yeter demişti. 3 e gerek bile kalmaz demişti. bu kalıcı bir uygulama tabi doktorun size verdiği seansları uygularsanız. Normal botox ile karıştırmış arkadaşlar. 1000,00 TL ödedim. Plastik cerraha yaptırdım. Çene botoxunu gözünüze kaşınıza enjekte ettirebilirsiniz diyenler olmuş şaşırdım doğrusu.

Yukarı Alt