• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

mat mı yarı mat mı ?

Adrasteia_

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2011
385
339
mat ve yarı mat boya konusunda kararsız kaldım . jotun markasını alıcam tavsiye verebilirmisiniz ?
Biraz gecmis mesajinizdan ama hala boyamadiysaniz jotun iyi boyadir, yari mat tercih ediyorum ben. Boyanin bazlarina dikkat edin A - B - C bazlar var, renk tutturma basarisi A bazda iyidir.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-09-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 170 gün kaldı.

Rahim genişlemesini destekleyen bağlardan dolayı sırt ve karın ağrıları yaşayabilirsiniz. Ağrınızı azaltmak için yataktan veya sandalyeden kalkarken dizlerinizi birbirinden açık ve geniş tutun. Doktorunuz bu sıralarda sizden nöral tüp defekti veya down sendromu taraması için testler isteyebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Adrasteia_

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2011
385
339

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-09-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 170 gün kaldı.

Rahim genişlemesini destekleyen bağlardan dolayı sırt ve karın ağrıları yaşayabilirsiniz. Ağrınızı azaltmak için yataktan veya sandalyeden kalkarken dizlerinizi birbirinden açık ve geniş tutun. Doktorunuz bu sıralarda sizden nöral tüp defekti veya down sendromu taraması için testler isteyebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt