matasoy zeynep tuanasına kauşuyor

M

MATASOY

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: MATASOY
çok heycanlıyım. ama biliyorum herşey çok daha güzel olucak
15ağustos cuma öğlene kadar bebişim aramızda olucak. sizlerden dualarnızı esirgememenizi istiyorum. RABBİM herkesin bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Bugüne kadar bana destek olan tüm forum arkadaşlarım başta ebruli80,ayfoşşş kasem çiğdem42 lora nazoo daha ismini sayamadığım birçokları önce heycandan aklıma gelenler bunlar ama kalptesiniz. bunu bilin. rabbim bütün anne ve melekleriyle olsun:nazar::nazar:Şeniz

ravzanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
çok heycanlıyım. ama biliyorum herşey çok daha güzel olucak
15ağustos cuma öğlene kadar bebişim aramızda olucak. sizlerden dualarnızı esirgememenizi istiyorum. RABBİM herkesin bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Bugüne kadar bana destek olan tüm forum arkadaşlarım başta ebruli80,ayfoşşş kasem çiğdem42 lora nazoo daha ismini sayamadığım birçokları önce heycandan aklıma gelenler bunlar ama kalptesiniz. bunu bilin. rabbim bütün anne ve melekleriyle olsun:nazar::nazar:Şeniz
allahimmm hayirlisiuyla bebisini kucagina almayi nasip etsinn.:Saruboceq:a.s.:nazar:

ozlem24

henuz rutbeye daha var:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
gozun aydin allah sag salim kucagina almayida nasip etsin insallah

deniiiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
allah bebişini saglıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin,güzel haberlerini bekliyoruz.

ebruli80

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Canım benim Allah Zeynep Tuanayı saglıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.Muhtemelen şuan doğumdasın Allah yardımcın olsun.İnşallah çok kolay bi doğum olur.Güzel haberlerini bekliyoruz.

ecenas

Canım Kızım _EceNas_
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
hayırlı haberlerrle dön inş. canım allah yardımcın olsun

---***AppLE***---

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
canım matasoyum dualarım senınle kolay bır dogumla zeynep tuanayı kucagına alırsın ınsallahh rabbım yardımcın olsunnn :nazar:

lora

buyrun benim!!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
canim benim rabbim hayirlisiyla melegini kucagina almayi nasip etsin isallah guzel haberlerini bekliyoruz gelince dogum hikayeni uzun uzun anlat emi allah yardimcin olsun bitanem

Kancicegim

Aysima´nin Annesi:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
hadi bakalim,Allah bir nefeste kurtarsin canim...insallah kolay bir dogum olur...

M

MATASOY

Ziyaretçi
canlarım çok teşekkür ederim. sağ salim kurtulduk çok şükür
zeynep tuana bugün 4.gününde esmer şekerim var heşey için dualarınız için teşekkürler

Yukarı Alt