Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

matematik ögretmenleri ve anlayanları

Konusu 'Öğretmenlik ve Genel Paylaşım' forumundadır ve Adesss tarafından 31 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Adesss
  1. Adesss

Adesss Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    146
    slm arkadaşlar ben busene okula başlıcam ama matematikten hic anlamıyorum istedimki birbirimize yardımcı olalım nasıl olur :eek::eek:

2. 31 Ağustos 2008
  3. kays

kays Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    hangi konuda yardım istiyorsun, yapabileceğim birşey olursa seve seve yardımcı olurum..

4. 31 Ağustos 2008
  5. Adesss

Adesss Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    146
    sagol canım ben 3 sene aradan sonra öss girdim busene acıktan işletme okucam ama matematigi hic bilmiyorum tek korkum matematik okul bi başalsın bakalım ne yapıcazkaydirigubbakcemile3

6. 31 Ağustos 2008
  7. kays

kays Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    kolay gelsin güzelim, ben de aynen açıktan işletmeye başlamayı düşünüyorum bizim kayıtlar daha başlamadı, o zman daha iyi olur konular aynı paslaşırız, benim mat hep iyiydi tarihten anlamıyorum ben de=)

8. 31 Ağustos 2008
  9. Adesss

Adesss Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    146
    evt bakalım ne olucak hayırlısı olsun ama işletmede tarih zaten yok

10. 22 Kasım 2008
  11. kays

kays Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    hoşseda başladın mı çalışmalara, ben kaydımı yaptırdım da kitap kalmamış zaten haftaya almaya gidicem kitapları. bir de ek olarak muratın kitaplarını alıcam, herkes çok methediyor, sınavalara daha çok var , bakalım nolcak

12. 24 Kasım 2008
  13. destina82

destina82 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    bende elimden geldiğince yardımcı olurum

14. 26 Kasım 2008
  15. sena04

sena04 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar matematik öğretmeniyim. Şu anda özel olarak çalışıyorum. yardımcı olabiliceğim bir konu varsa seve seve yardımcı olurum.

16. 12 Ağustos 2010
  17. swettt

swettt Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.Bende matematik öğretmeniyim.Yardımcı olabileceğim birşey olursa seve seve:)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.