Maydonoz Suyu Yöntemiyle Zayıflayanlar

maydanoz zayıflatır mı?

• Ankete Katılan
    18
  • Anket Kapalı .

BAFE

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
10
0
arkadaşlar aranızda maydanoz suyu içip kilo verenler var mı? ben de denemek istiyorum fakat önceden deneyenlerin görüşlerini merak ediyorum. lütfen yazarmısınız.

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Pro Üye
16 Eylül 2006
24.094
18.174
Bir ara içiyordum ben...
Suyun içine limonda sıkıp içiyordum anında ishal ediyordu seni...
Fakat pek içemediğimden bıraktım içmeyi..
Çok aşırı kilomda yok 5 yada 6 kğ fazlam var onuda egzersizle göndermeyi düşünüyorum ama bir türlü başlıyamıyorum:mymeka:

Gullusen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2007
9.631
2
canim Ben Maydonoz Suyunun Idrar Yolu Iltahapina çok Ii Geldiğini Biliyorumm Içtim Bi Ara Ama Zayiflamak Için Deil..hiçde Dikkat Etmemiştim Zayifladimmi Die öle öle Bişiy Varsa Içerim Yine:))))

F

fatoşangel

Ziyaretçi
cnm ewt kaynattım öyle her sabah 2bardak içtim kesinlikle tawsiye ederimmm hemen dene

F

fatoşangel

Ziyaretçi
:asigim:Kötü Kazenbidee elma sirkesi içtim hergün onu unutmaa

GULCXIXCEK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2007
663
2
ekma sirkesi az once o konuyu okuryordum zayıflamak ıstıyorum ıyıce takıntı oldu bende bu halım artık ıyıce kustum ya kendıme begenmıyorum kendımı ve cok kılolu hıssedıyorum ıkısnıde ıcersek sorun yok ben kaynatayım maydonoz suyunu doldurayım sıseye ıse getıreyımde gun ıcınde de ıcmem mı gerek yoksa sadece sabahlarımı ıcecegım bırde bu soruma canım cvp sırkede mı sadece sabah bırde

Kizil Deniz

Yiğit anası:)112
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
2.273
133
kızlar ben denedım ıgrenç bişiy nasıl içtiniz ben dayanamadımm kokusunu duyunca mıdem bulandı ıyyy cok kötüydü:KK43:

GULCXIXCEK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2007
663
2
ben dun aksam bır bag maydonuzu 1 litreyi az gececek kadar suyşa kaynatdım gercekten tadı cok kotuymusya bıraz lımon sıktım ıcıne oyle ıcmeye calısyıroum dun aksam yatarken bır barkadak ıctım sabah kalkdıgımda ıctım ıse getırdım gerısınıde ama dun aksam marketden sırkeyı almayı unutduma rtık bu aksamda onu alınca bakalım ınss zayıflayacagım

Yukarı Alt