Maydonoz Suyu Yöntemiyle Zayıflayanlar

maydanoz zayıflatır mı?

• Ankete Katılan
    18
  • Anket Kapalı .

SEDA43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
4
0
33
değerli ablacım ben maydanoz suyunu kullanıyorum çokta memnunum 2haftada5-6 kilo werdiriyor tavsiye ederim :)

BenCanis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
100
0
42
sedacım ne kadar suya ne kadar maydonoz ve kaç dakika kaynatıyorsun

sozyasi

Hüzün Dostu..!
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2006
1.300
199
Kızşar sıcak mı içiyorsunuz her zaman yoksa soğukkende içilebiliyo mu?

maytap80

varmı aşktan öte?
Pro Üye
15 Eylül 2007
8.746
38
39
kızlar maydonozun diüretik özeliği var hemde çokkuvvetli maydonoz suyuyla verdiğiniz kiloların vücuttan sıvı atımına bağlı olduğunu belirtmek isterim .çok tehlikeli sadece çok fazla kilosu olanlara 1 hafta öneriyor doktorlar yada maydonoız suyunun içine limon sıkarak için diyorlar istenmeyen sonuçlar doğurabilirmiş haberiniz olsun

OzOkuN

AdaNehir
Pro Üye
2 Mart 2009
1.928
2
arkadaşlar ben bi 10 sene falan önce yapmıştım yaklaşık 1.5 2 ay kadar ve haarika kilo vermiştim.diyet yapmadım yanında ama yediklerime dikkat ediyordum.hamileliğimden dolayı 26 kilo aldım haftaya bebeğim geldikten sonra tekrar yapıcam.tadı bencede çok kötü ama kilo vermeye etkisi var ve bence katlanılır bu yüzden.bi de içine bolca limon sıkıyordum.evet idrar söktürüyor o yüzden yanında bol bol su için susuz kalmasın vücut.ama karaciğere böbreğe zarar vercek kadar olduğunu zannetmiyorum.bi de yağ değil su atarsınız diyorlar ben katılmıyorum çünkü maydonoz suyuyla verdiğim kiloları yıllarca geri almadım.su olsaydı bıraktıktan bikaç hafta sonra geri alırdım.kaç kilo verdiğimi tam olarak hatırlamıyorum o yüzden yazmıyorum buraya ama 2 beden küçülmüştüm onu iyi hatırlıyorum.

kesh12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2009
478
5
bide maydonoz suyunu deniyim bakalım
bütün sebzelerin suyunu içtim nerdeyse

shekercix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
619
0
aslında kilo verdirtmiyor. ödem söktürdüğü için vücudun şişliği gidiyo buyüzden daha ince görünüyorsun. ama olsun bunun için bile içmeye deger bence :KK70::KK70:

melek ve mucizesi

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
1.344
1.569
38
bende bir ara her sabah kaynatmıs içmiştim maydoınoz suyunu
ama kilo vermişmiydim hatırlamıyorum :KK43:
şimdide lahana suyunu kaynatırken atıyorum içine bir kaç sap :)

lapa

bitanecik kızımmmm
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2007
827
11
bende denicem....
pazartesiden itibaren canişkolar.........

echoo

Her şey güzel olacak elbet.
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
719
88
arkadaslar bende denemiştim gecen sene rejimleberaber 2bucuk ayda 17 kilo vermiştim.gerci bu sene tekrar geri aldım ama şuandada rejmdeyim ve maydonoz suyun içiyorum.vücudun su dengesini düzenliyor yani zayıflamak dısındada faydaları oldugu için denenebilir.şuandada 1 ayda 6 kilo verdim ve yediklermden cok fazla kısmadan spor ve maydonoz suyuyla birlikte

begooonya

mutluyummm :)
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
736
17
Prof. Dr. ıbrahim Saraçoğlu'ndan gençlik kürü

Kökleri hariç, saplarıyla birlikte 15-20 tane taze maydanozu havanda iyice ezin, üzerine yarım limon sıkın

ıyice karıştırdıktan sonra sabah kahvaltısından yarım saat önce aç karnına tüketin, üzerine bir bardak su için.

On beş gün ara vermeden her sabah bu kürü uygulayın.

Sonra bir hafta ara verin. Bir hafta aradan sonra tekrar on beş gün aynı şekilde kürü uygulayın. Dört-beş ay sonra duruma göre bu kürü aynı şekilde tekrar edebilirsiniz.

Başka bir uygulama;

ıçindeki Malzemeler
1/2 demet saplari ile maydanoz
1/2 demet taze nane
1 adet limon
Az miktarda dal veya taze Ihlamur
Bol su

Yapılışı: Maydanoz, taze nane, limon ve ıhlamur bol su ile iyice kaynatılır. Süzülür ve suyu bir kaba boşaltılır.

Kullanımı: Sabah aç karnına 1 kahve fincanı içilir

3.uygulama şekli;

16 sap maydanoz,yarım limon suyu,yarım bardak su rondodan geçirilir ve sabah aç olarak içilir.üstüne bol su.(bu formulü de başka bir arkadaşım uygulayacaktı )

*****bir arkadaşım maydanoz,limon,ıhlamur karışımı ile baya bi kilo vermiş.nane çok da şart değil yani.
ayrıca bol su içmek şart.
sürekli değil aralıklarla yapmak lazım bir de.

gamze-20

2012 yeni bir ben
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
2.126
7
arkadşlar özellikle maydonaz suyunu deneyipte gerçekten faydasını görenler nasıl yapıyorsunuz ölçülerini verip yazarsanız ve ne zaman ne kadar içtiğinizi yazarsanız çooooooooooooooookkkkkkkkkkkkk sevinirim öptüm sizleri kolay gelsin hepimizekaydirigubbakcemile3

venesu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
177
0
40
ya cok arkadaslarda sormus su maydonoz suyunu tam olarak nasil hazirliyorsunuz? sicakmi soguk mu tükenecek.. ne olur bilgi verin...

bilen bilmiyeni aydinlatsin

netertua

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2007
2.111
10
sabah aç karnına,soğuk zaten içilmiyor,içilebilir sıcaklıkta olsun.
arkadaşım geçen sene sabah 1 bardak aç karnına içerek 8 kilo vermişti.ben de başlıyayım bari.denemediğim bir bu kalmştı.

begooonya

Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
736
17
ben de dün başladım
bugün 2. günüm
15 gün yapıp ara vericem bakalım nolcak

bir çok yöntem var sonuçta arkadaşlar,işin içinde maydanoz olduktan sonra yöntem çok da farketmiyor
ıhlamurla kaynatıp zayıflayan da duydum rondodan geçirip içip zayıflayan da duydum

mert55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
10
0
46
Arkadaşlar maydanoz suyunu her seferinde yeniden yapmak gerekiyor.Ölçü olarak bir tutam maydanozu büyük bir cezveda suyu yeşillene kadar kaynatıp içiyorum.Valla maydanoz suyu ile beraber tabi ki yediklerime de dikkat ederek 3kilo verdim.

sensual

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
25
0
Merhaba arkadaşlar bende bugün maydonoz suyu içmeye başlayacağım ancak burda yazılanları okuyunca çok şaşırdım ben maydonoz yeşil bitki olduğu için kaynatılmıyor çay gibi sıcak suyla demlendiyor diye biliyordum.Şimdi kaynatmak mı iyi demlemek mi bu konuda fikri olan varsa yardımcı olabilirmi acaba şimdiden çooook teşekkür ederim.yerimseniben

rabia23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
18
0
37
arkadaşlar,ben maydonoz suyunu idrar yollarım iltihaplanınca içerdim ve hemen keserdi.

HIRSLI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
2
0
39
Merhaba
Ben şu anda emiriyorum bu dönemde maydonozun kendını tuketmem yada suyunu içmem sütüme engel olurmu oluma bir zararı dokunur mu?

Sineks

ölü böcek
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
1.659
1
33
babam saglıklı yasam için iç maydanoz suyu diyo.. kendiside genelde içer.. içine limon sıkıyorum.. bi tanede küp seker.. bunun yanında egzersiz yapıorum..ama ben gün ortasında yada aksam üstü içiyorum..

teomak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
56
13
Maydonoz suyu bagırsakları çalıştırır ve temızler.idrarınızdan kılo verdıgınızı de anlarsınız..
Elma sırkesınıde ılık suyla karıştırıp sabahları için
iştah keser.yaglarınızı yakarken tüm gün tokluk hıssı olur..
Böyle kılo veren arkadaşlarım var.
Ben dıyet ve sporla vermıştım ...

teomak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
56
13
Yanlız ikiside mıde prolemlerınde sıkıntıya sokar..mıdesı saglam olanlar içsin

A

aleyna33

Ziyaretçi
CADIARZUarkadaslar ben elma krom kullanıyorum bunu da kullansam acaba nasıl olur

begooonya

Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
736
17
aleyna;
canım kullandığın sonuçta bir ilaç
o yüzden kimse iç bişey olmaz diyemez rahatça
nasıl bir etkileşimi olur bilemeyezki Allah korusun dikkatli olmak lazım
belki içilebilir ama burda da bi deneyimi olan yok galiba

ben one a day weight smart ve maydonoz suyunu birlikte kullandım
yani biri sabah biri akşam
herhangi bir rahatsızlık duymadım,içinde krom vardı
ama ben doktora sormuştum

sen de bi doktora sor bakalım
ya da bu süreçte birlikte içtin mi :)

K

karamsar_tarz

Ziyaretçi
kızlar benim bildiğim maydoonoz tok tutar insanı o sapları falan ama burda basen eritir falan demişler gerçekten doğrumu acaaba yani tam olarak emin olamıyorumda :umursamaz: