Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

mayıs anneleri tanışabilirmiyiz?:))

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve Erence tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Erence
  1. Erence

Erence sensiz olamam...... Üye

Ödül Puanları:
    106
    kızlar belki siz birbirinizi tanıyosunuzdur ama ben daha yeni üye olduğum için tanışmak istedim.

ben gülhan. 25 yaşındayım.sinopluyum.2 çocuğum var ve 4 yıllık evliyim. şimdilik bu kadar:))

2. 29 Ağustos 2008
  3. SAADET DEMİRCİ

SAADET DEMİRCİ Ziyaretçi

Ben de Saadet 25 yaşındayım. Kastamonu / Tosya lıyım. 4 yıllık evliyim. Hayatımın anlamı olan birtanecik oğlum var. :emir_bebek: Özel bir şirkette satış sorumlusu olarak çalışıyorum. hihoyyyt ( FIRAT bebek 3 ay 19 günlük )

4. 29 Ağustos 2008
  5. SAADET DEMİRCİ

SAADET DEMİRCİ Ziyaretçi

benimde annem sinop / boyabatlı :içelim:

6. 29 Ağustos 2008
  7. tuanalal

tuanalal Ziyaretçi

Benimde biricik oğlum Bartu Mayıs 2007 doğumlu.Antalyalıyım.3 tane çocuğum var.

8. 29 Ağustos 2008
  9. yaren_

yaren_ Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    benim adım aysun kastamonu taşköprülüyüm saadetcim hemşeri çıktık bacım iki tane oğlum var

10. 29 Ağustos 2008
  11. SAADET DEMİRCİ

SAADET DEMİRCİ Ziyaretçi

haklısın bacım biraz daha irdelesek yakın akraba bile çıkabiliriz sırnaşık şey

12. 29 Ağustos 2008
  13. Ansaneri

Ansaneri мιηιк кє&#8 Üye

Ödül Puanları:
    86
    Bende dün gece acaba kk da akrabam varmıdır diye düşünüyordum :uhm: saadetle aysun akraba çıkcak gibi :1rolleyes:

Ben Canan 27 yaşındayım Rize'liyim. 19 aylık evliyim :1hug: güzel bi kısçem var. Evlendiğimden beri ne yazıkki çalışmıyorum :çok üzgünüm:

14. 29 Ağustos 2008
  15. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    ben yasemin 5 yıllık evliyim 2 oğlum var biri mahmud 3,5 yaşında diğeri mert 3,5 aylık :))) 30 yaşındayım ankarada ikamet ediyorum :) aslen kırşehirliyim

16. 29 Ağustos 2008
  17. Kardelen2434

Kardelen2434 Hayat 1 Gün Oda Bugün Üye

Ödül Puanları:
    306
    bende tuğba aslen erzincanlı ama doğma büyüme istanbulluyum. eylül ün 14 ünde 23 den terfi edip 24 oluyorum. senağlama 21 aylık evliyim. 3.5 aylık bi toşuncuğum var.:emir_bebek: çalışmıyorum ekmek elden su gölden yan gelip yatıyorum.:nazar:
    yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.......... :dance:

18. 29 Ağustos 2008
  19. yaren_

yaren_ Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    kızlar ne güzel değilmi güzel ülkemizin dört köşesinden arkadaşlar edindik hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç ayrılmamak dileğiyle

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.