mayıs anneleri tanışabilirmiyiz?:))

Erence

sensiz olamam......
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar belki siz birbirinizi tanıyosunuzdur ama ben daha yeni üye olduğum için tanışmak istedim.

ben gülhan. 25 yaşındayım.sinopluyum.2 çocuğum var ve 4 yıllık evliyim. şimdilik bu kadar:))

S

SAADET DEMİRCİ

Ziyaretçi
Ben de Saadet 25 yaşındayım. Kastamonu / Tosya lıyım. 4 yıllık evliyim. Hayatımın anlamı olan birtanecik oğlum var. :emir_bebek: Özel bir şirkette satış sorumlusu olarak çalışıyorum. hihoyyyt ( FIRAT bebek 3 ay 19 günlük )

T

tuanalal

Ziyaretçi
Benimde biricik oğlum Bartu Mayıs 2007 doğumlu.Antalyalıyım.3 tane çocuğum var.

yaren_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim adım aysun kastamonu taşköprülüyüm saadetcim hemşeri çıktık bacım iki tane oğlum var

Ansaneri

мιηιк кє&#8
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bende dün gece acaba kk da akrabam varmıdır diye düşünüyordum :uhm: saadetle aysun akraba çıkcak gibi :1rolleyes:

Ben Canan 27 yaşındayım Rize'liyim. 19 aylık evliyim :1hug: güzel bi kısçem var. Evlendiğimden beri ne yazıkki çalışmıyorum :çok üzgünüm:

yaseemin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ben yasemin 5 yıllık evliyim 2 oğlum var biri mahmud 3,5 yaşında diğeri mert 3,5 aylık :))) 30 yaşındayım ankarada ikamet ediyorum :) aslen kırşehirliyim

Kardelen2434

Hayat 1 Gün Oda Bugün
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
bende tuğba aslen erzincanlı ama doğma büyüme istanbulluyum. eylül ün 14 ünde 23 den terfi edip 24 oluyorum. senağlama 21 aylık evliyim. 3.5 aylık bi toşuncuğum var.:emir_bebek: çalışmıyorum ekmek elden su gölden yan gelip yatıyorum.:nazar:
yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.......... :dance:

yaren_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar ne güzel değilmi güzel ülkemizin dört köşesinden arkadaşlar edindik hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç ayrılmamak dileğiyle

Yukarı Alt