Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2019:)

chagiles

Minik kalp❤️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
566

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-01-2020

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 246 gün kaldı.

Bugün, bebeğinizin kasları, kemikleri, omuriliği ve kalp gelişimi için büyük bir gün. Kalsiyum, magnezyum ve potasyum bebeğin kalp gelişimine doğrudan etki eden besin maddeleridir. Bu elementler sinir uyarılarının iletimi, kalp kasının kasılması, kasların gevşemesi ve kasılması için çok gereklidir. Bebeğiniz karaciğeri bugünlerde oluşmaya başlıyor.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

civcivbox

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
94
Çok sağol canım 😍
tebrikler canım o kadar stres yaptım yaptım kaç gündür başıma ağrılar girdi ne olur ne biter diye test günüm yarın stresim artar diyordum, o kadar ferah ki kalbim bugün amann dedim herşey Allahtan yapcak birşey yok.

civcivbox

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
94
Evet canım eğer güzel giderse herşey taze transfer olcak. Doktorum öyle dedi yani. Bu rahim dinlendirmeyi neden yapıyolar acaba. Herkese yapmıyolar sanırım.
canım nasılsın nasıl oldun inşallah herşey güzel olur geçmiş olsun

chagiles

Minik kalp❤️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
566

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-01-2020

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 246 gün kaldı.

Bugün, bebeğinizin kasları, kemikleri, omuriliği ve kalp gelişimi için büyük bir gün. Kalsiyum, magnezyum ve potasyum bebeğin kalp gelişimine doğrudan etki eden besin maddeleridir. Bu elementler sinir uyarılarının iletimi, kalp kasının kasılması, kasların gevşemesi ve kasılması için çok gereklidir. Bebeğiniz karaciğeri bugünlerde oluşmaya başlıyor.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt