selozy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
1.413
3.099

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-02-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 160 gün kaldı.

Artık bebeğinizin akciğerinin oksijen - korbondioksit değişimi haricinde olan bütün önemli unsurları gelişmiş durumda. Bundan dolayı bebeğinizin hava soluması şimdilik mümkün değil. Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin ayak izi ve parmak izi şekillenmiş olacak. Bebeğinizin boyu yaklaşık 13-14 cm. ve ağırlığı yaklaşık 150-200 gr civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Meryem Seyyan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2015
415
1.635
Son düzenleme:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-01-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 157 gün kaldı.

Bebeğinizin kulağı artık başın iki yanında çıkıntı yapmaya ve gözleri yan taraftan ziyade ön tafa doğru bakıyor. Plasenta bebeğinizi sağlıklı tutmak için hizmet ederken aynı zamanda sizin sağlığınızı korumada da önemli bir rol oynamaktadır. Plasenta, globulinleri ve kanda bulunan doğal bileşenleri sentezleyerek enfeksiyonları önler. Bebeğinizin diş minesi oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Armin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2017
1.725
5.777
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71: ne 38 yaş uğuruymuş arkadaş :halay:
Gözün aydın gız :skandal:
:KK71: :nazar:Tebrik ederim Armiiiiinnnnnn:rolleyes::KK9::KK36:

elim ayagim titriyor kendime gelim geliyorum.🤣 hepinize cok cok tesekkur ederim cok kahrimi cektiniz kizzz panic beni sen hamile biraktinnnnn yolumu seninle cizdim iyki varsin hakkin odenmez ömür boyu dua edicem sana🥰 hala agliyorrummmmmm babama sarildim duydu kardrslerimin sesini tebrikler yavrum dedi agladik ayyyyhhy hayal mi ya. hamileyimmmm ben allahhhhhhhhhhhh :rolleyes: :dua:

cilekliturta_33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2017
1.185
3.884

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-02-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 178 gün kaldı.

Bebeğinizin saç modeli bugün ortaya çıktı. Bebeğinizin bağırsaklarında mekonyum (ilk dışkı) oluştu. Bu ay artık daha az meme hassasiyeti ve memelerinizde daha az karıncalanma hissetmelisiniz. Anne adayları genelde ikinci trimester da (4,5 ve 6. aylar) kendilerini daha rahat hissederler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

panic_attack

ignorance is bliss.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
2.214
9.061

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-02-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 178 gün kaldı.

Bebeğinizin saç modeli bugün ortaya çıktı. Bebeğinizin bağırsaklarında mekonyum (ilk dışkı) oluştu. Bu ay artık daha az meme hassasiyeti ve memelerinizde daha az karıncalanma hissetmelisiniz. Anne adayları genelde ikinci trimester da (4,5 ve 6. aylar) kendilerini daha rahat hissederler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
16.622
45.693

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 194 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsakları artık karın bölgesinde. Bebeğinizin cildi artık pembe ve hasas bir durum almıştır. Geçen 2 ayda olduğu gibi kendinizi normalden daha yorgun hissetmeye devam edeceksiniz. Vücudunuzu dinleyerek, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda dinlenebilmek için programınızda ayarlamalar yapın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Ozgur06

Ve ancak Rabbinden ümit et,hep O'na doğrul...
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.831
5.901
kizlarrrrrrrrrr panikkkkkkk senellaaaaaa besteeeee ozgurrrrrrr caneeeee seheryeliiiiiiii dvtttttt cilekliturtaaa meryemmmmmm suuuuuu iste hepinizzzzzzzzzzzzz bacilarim heycanliyim nikler etiketlerr :rolleyes: :dua: bi bakin 5 si gün ilk 5 dakika testi:eek:Eki Görüntüle 2298051
Arminim canim ya cok sevindim , memleket yavrusu bekliyormuşsun sen, saglikla artsin degerin,o bahçende karninda yavrunla otur saglikla,darisi isteyen bekleyen herkese olsun saglikla, bu sayfada herkes anneligi tadacak insAllah, aminn aminn aminn :KK200: :dua:

Yukarı Alt