Armin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2017
1.805
6.261
Yok canım benimkiler yoklar. Yaptım test sabah negatif :KK43:
benimki 5 gun ondandir gor bak cikicak ben inaniyorum:KK19: yigenlerim ordalarrrrrrrrr oyle de oldu aminnnnnn 🙏🏼

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-04-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 63 gün kaldı.

Hamileliğinizin son 12 haftasında bebeğinizin kalsiyum ihtiyacı en üst düzeye çıkar. Bunun sebebi, bebeğinizin iskeletinin hızlı kemikleşmesi, sertleşmesi ve kemik gelişiminde kalsiyuma olan ihtiyaçtır. Süt ve süt ürünlerindeki kalsiyumun emilmesi ve kullanılması, hap şeklinde olan kalsiyum katkılarına göre daha kolay ve hızlıdır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Armin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2017
1.805
6.261
kannnn sonucuuuummmmmmm :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
CDD7E6F9-504B-40BB-A11A-5E8F4878BBE1.jpeg

Hamileliğinizin son 12 haftasında bebeğinizin kalsiyum ihtiyacı en üst düzeye çıkar. Bunun sebebi, bebeğinizin iskeletinin hızlı kemikleşmesi, sertleşmesi ve kemik gelişiminde kalsiyuma olan ihtiyaçtır. Süt ve süt ürünlerindeki kalsiyumun emilmesi ve kullanılması, hap şeklinde olan kalsiyum katkılarına göre daha kolay ve hızlıdır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

mutina

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2013
379
1.067

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-03-2020

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 39 gün kaldı.

Bebeğiniz doğum başlamadan önce aşşağıya doğru inebilir, ancak bu her bebek için geçerli değildir. Eğer bebek aşağıya doğru inerse, oturduğunuzda kucağızda bir boşluk, nefes alıp vermede bir kolaylık, fazla mide kapasitesi (yük aşağıya kaydığı için), fazla kasık ağrısı, sık idarara çıkma, hatta sık idrar kaçırma hissetmeye başlarsınız. Doğum öncesi ziyaretlerinizde doktorunuz bebeğinizin kasıklarınıza doğru inip inmediğini kontrol edecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Armin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2017
1.805
6.261
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71: ne 38 yaş uğuruymuş arkadaş :halay:
Gözün aydın gız :skandal:
:KK71: :nazar:Tebrik ederim Armiiiiinnnnnn:rolleyes::KK9::KK36:

elim ayagim titriyor kendime gelim geliyorum.🤣 hepinize cok cok tesekkur ederim cok kahrimi cektiniz kizzz panic beni sen hamile biraktinnnnn yolumu seninle cizdim iyki varsin hakkin odenmez ömür boyu dua edicem sana🥰 hala agliyorrummmmmm babama sarildim duydu kardrslerimin sesini tebrikler yavrum dedi agladik ayyyyhhy hayal mi ya. hamileyimmmm ben allahhhhhhhhhhhh :rolleyes: :dua:

Ozgur06

Ve ancak Rabbinden ümit et,hep O'na doğrul...
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.900
6.241
kizlarrrrrrrrrr panikkkkkkk senellaaaaaa besteeeee ozgurrrrrrr caneeeee seheryeliiiiiiii dvtttttt cilekliturtaaa meryemmmmmm suuuuuu iste hepinizzzzzzzzzzzzz bacilarim heycanliyim nikler etiketlerr :rolleyes: :dua: bi bakin 5 si gün ilk 5 dakika testi:eek: Eki Görüntüle 2298051
Arminim canim ya cok sevindim , memleket yavrusu bekliyormuşsun sen, saglikla artsin degerin,o bahçende karninda yavrunla otur saglikla,darisi isteyen bekleyen herkese olsun saglikla, bu sayfada herkes anneligi tadacak insAllah, aminn aminn aminn :KK200: :dua:

Yukarı Alt