Armin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2017
1.725
5.777
Arminim canim ya cok sevindim , memleket yavrusu bekliyormuşsun sen, saglikla artsin degerin,o bahçende karninda yavrunla otur saglikla,darisi isteyen bekleyen herkese olsun saglikla, bu sayfada herkes anneligi tadacak insAllah, aminn aminn aminn :KK200: :dua:
aminnnnnn özgürüm cok sagol insallah katlanan degerleri de gorururum kalbini de duyarim evimize gideriz 😪🥰🙏🏼

Meryem Seyyan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2015
415
1.635
Armin Armin gözün aydın şekerim balım :KK200: bu panikle biz daha çoooook çekicez seni kız :eğlence:hazırız merak etme. Sen şu meşhur bahçende bebeni kovala da temizliğe halin kalmasın o günleri görelim :KK48:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-01-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 157 gün kaldı.

Bebeğinizin kulağı artık başın iki yanında çıkıntı yapmaya ve gözleri yan taraftan ziyade ön tafa doğru bakıyor. Plasenta bebeğinizi sağlıklı tutmak için hizmet ederken aynı zamanda sizin sağlığınızı korumada da önemli bir rol oynamaktadır. Plasenta, globulinleri ve kanda bulunan doğal bileşenleri sentezleyerek enfeksiyonları önler. Bebeğinizin diş minesi oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Armin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2017
1.725
5.777
gözün aydın canım katlanarak gitsin,sağlıcakla bebişini alırsın çok sevindim çok
aminnn nur tesekkur ederim💐 darisi basina basinizaaa insallah boyle devam eder🙏🏼
Armin Armin gözün aydın şekerim balım :KK200: bu panikle biz daha çoooook çekicez seni kız :eğlence:hazırız merak etme. Sen şu meşhur bahçende bebeni kovala da temizliğe halin kalmasın o günleri görelim :KK48:
gelmeden duvar kapi her biseyi heryeri ivce ince temizledim😅 insallah saglikla devam eder ozaman kocaya yaptiririm ya komşularim hep ah ediyardi insallah ikizlerin olur sacini bile trayamazsin diye😂 acaba kac tane 😅

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
16.621
45.692
can09e can09e coşkun aydın nasıl canım polip için bayram sonu gitmeyi düşünüyorum.ankaradan tayinmiz çıktı gitmeden onu halledeyim diyorum Ankaradan giittiğim için çook üzülüyorum😔😩
Aa nereye gidiyorsun? Hakkınızda hayırlısı bakalım.. geldi mi adetin?
Ben ona devam ediyorum kuzu polip aldırmadım ama çünkü bende polip yokmuş. Ama iyidir sanırım.. bi git muayene ol hasta olmazsın sağlıkla bebişten inşallah da olduğunda 2. Gün falan git derim.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 194 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsakları artık karın bölgesinde. Bebeğinizin cildi artık pembe ve hasas bir durum almıştır. Geçen 2 ayda olduğu gibi kendinizi normalden daha yorgun hissetmeye devam edeceksiniz. Vücudunuzu dinleyerek, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda dinlenebilmek için programınızda ayarlamalar yapın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

nur0606

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2019
316
1.184
Aa nereye gidiyorsun? Hakkınızda hayırlısı bakalım.. geldi mi adetin?
Ben ona devam ediyorum kuzu polip aldırmadım ama çünkü bende polip yokmuş. Ama iyidir sanırım.. bi git muayene ol hasta olmazsın sağlıkla bebişten inşallah da olduğunda 2. Gün falan git derim.
eşimin tayini çıktı kuzumya daha adet olmadım hiç kıpırtı yok her adet öncesi memişler şişer ağrırdı o bile fos ağrıda yok.tekrar test yapmadım

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
16.621
45.692
eşimin tayini çıktı kuzumya daha adet olmadım hiç kıpırtı yok her adet öncesi memişler şişer ağrırdı o bile fos ağrıda yok.tekrar test yapmadım
Hayırlısı kuzum her şey gönlünce olsun inşallah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 194 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsakları artık karın bölgesinde. Bebeğinizin cildi artık pembe ve hasas bir durum almıştır. Geçen 2 ayda olduğu gibi kendinizi normalden daha yorgun hissetmeye devam edeceksiniz. Vücudunuzu dinleyerek, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda dinlenebilmek için programınızda ayarlamalar yapın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

panic_attack

ignorance is bliss.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
2.214
9.061
Yok canım benimkiler yoklar. Yaptım test sabah negatif :KK43:
Kuzum senin 3.gün bebeleri için daha erken. Daha hücreleri çoğaltacak, zarı yırtacak, tutunacak, yerleşecek ve sonra hcg salgılayacak. Özellikle 3.gün embriyoları için test günü silik çizgiyi ancak gören çok insan var. 5.gün embriyosu bile bazen geç yerleşebiliyo. Her bünye aynı değil. Bozma hemen moralini.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-02-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 178 gün kaldı.

Bebeğinizin saç modeli bugün ortaya çıktı. Bebeğinizin bağırsaklarında mekonyum (ilk dışkı) oluştu. Bu ay artık daha az meme hassasiyeti ve memelerinizde daha az karıncalanma hissetmelisiniz. Anne adayları genelde ikinci trimester da (4,5 ve 6. aylar) kendilerini daha rahat hissederler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt