selozy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
1.593
3.578

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-02-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 131 gün kaldı.

Bugün, bebeğinizin baş saçları görünür olacaktır ve kaşları belirginleşmeye başlıyor. Bebeğinizin kaş ve kirpikleri büyüyor. Bebeğinizin saçları ne kadar koyu olursa olsun henüz daha pigmentleşmiş durumda değil. 3-4 hafta içinde bebeğiniz kaşları beyaz bir şerit gibi gözükecek. Şu anda bebeğinizin saçları beyaz ve çok kısadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

seheryeli77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
1.018
3.948
Slm kızlar, bugün kontrol vardı, 3 yumurta büyümüş, Dr gayet güzel dedi güzel tabi dedim şimdiye kadar yüksek doz hormonla da zaten buna yakın oluyordu dedim🤣😂 aylardır boşa o kadar hormon almışım neyse, bu 3 gün 75 iu merionalle bu 3 taneyi destekleyecez ptesi tekrar kontrol, şimdilik her şey yolunda inşallah böyle devam etsin 🙏🙏
Ne güzel haber bu Beste, bazen deneme yanılma yoluyla asıl tedavi şekli bulunuyor, bu defa öyle oldu bence. Güzel haberler alacağız senden, inanıyorum.
Bugün nasıl geçti kontrolün

Beste78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
847
4.528
Ne güzel haber bu Beste, bazen deneme yanılma yoluyla asıl tedavi şekli bulunuyor, bu defa öyle oldu bence. Güzel haberler alacağız senden, inanıyorum.
Bugün nasıl geçti kontrolün
Sağol canım, inşallah ben de güzel haberler veririm, benim durumumda olanlara umut ışığı olurum🙏 Bugün de kontrol vardı büyümeye devam ediyorlar Çarşamba kontrol büyük ihtimal cuma ya da cumartesi opu olur 🙋

selozy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
1.593
3.578
Sağol canım, inşallah ben de güzel haberler veririm, benim durumumda olanlara umut ışığı olurum🙏 Bugün de kontrol vardı büyümeye devam ediyorlar Çarşamba kontrol büyük ihtimal cuma ya da cumartesi opu olur 🙋
Umarım her şey böyle güzel gitmeye devam eder :KK54:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-02-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 131 gün kaldı.

Bugün, bebeğinizin baş saçları görünür olacaktır ve kaşları belirginleşmeye başlıyor. Bebeğinizin kaş ve kirpikleri büyüyor. Bebeğinizin saçları ne kadar koyu olursa olsun henüz daha pigmentleşmiş durumda değil. 3-4 hafta içinde bebeğiniz kaşları beyaz bir şerit gibi gözükecek. Şu anda bebeğinizin saçları beyaz ve çok kısadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt