dennisgo

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
7.910
26.767
Selam bacilar nasilsiniz?
Ben ikinci bir kurtaj olmak durumunda kaldim. Cok siddetli agrim vardi,Hcg dususu azdi vs..
Simdi iyiyim cok sukur.
Ama cok korktum, bebek fikrini bi sure dusunemiycem korkudan sanirim😞
Hayirlisi ins.

Sizler nasilsiniz?
Geçmiş olsun canım. Ben de hala hcg sıfırlandı mı diye kan veriyorum. Gerçekten bu işlerde en temizi negatif almakmış. Negatif al yola devam et ne kadar basit..

Kanguru ve Koala

show must go on honey!
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2019
94
500
Geçmiş olsun canım. Ben de hala hcg sıfırlandı mı diye kan veriyorum. Gerçekten bu işlerde en temizi negatif almakmış. Negatif al yola devam et ne kadar basit..
Ben anlamadim bu isi dennisgo dennisgo ve N NorthCarolina Kurtaj yapiliyo temizleniyo ustune parca kaldi diye birdaha temizleniyo (kurtaj) ve hala HCG takibi yapiliyo. Nasil oluyo bu is? Burda bana ilac yoluyla dusuk yaptirdilar iki hafta sonra ulturasonla baktilar temizlenmis sukur fakat hic hcg takibi yap falan demedi hatta uzerine sordum vurgu yapa yapa. Kendini hazir hissettiginde yeniden deneyebilirsin dedi. o_O

nur0606

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2019
363
1.382
Selam kızlar. Benim Bat beklenenden 1 hafta önce geldi ve pıhtılı parça parça düşüyor yoğun birşekilde. Bugün düşen parçalardan korktum ciğer gibi. Normalmi bu durum sizce?

mavitosbik07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2017
1.555
3.229
Sağol canım ilk seferde olursa pek bi güzel olur ama olmazsa da devam edicem sonuna kadar 💪🍀
Bestem ya çok sevindim, yumurtalar ilaçsız hormonsuz büyüyormuş çok şükür. Çok takip edemiyorum ben, hala fizik tedaviyle uğraşıyorum, hareketler ister istemez tedbirli bende. İnsallah güzel haberini alırız 😘 Unutmazsan etiket yapar misin opunu. Çok öpüyorum seni, gönlünden geçeni yaşadığın yıl olsun💃🏻

dennisgo

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
7.910
26.767
Ben anlamadim bu isi dennisgo dennisgo ve N NorthCarolina Kurtaj yapiliyo temizleniyo ustune parca kaldi diye birdaha temizleniyo (kurtaj) ve hala HCG takibi yapiliyo. Nasil oluyo bu is? Burda bana ilac yoluyla dusuk yaptirdilar iki hafta sonra ulturasonla baktilar temizlenmis sukur fakat hic hcg takibi yap falan demedi hatta uzerine sordum vurgu yapa yapa. Kendini hazir hissettiginde yeniden deneyebilirsin dedi. o_O
Canım
Haftaya doktor randevum var patoloji sonucunu orada öğreneceğiz ama muhtemelen alınan dokularda bebek yoktu çünkü operasyondan sonra hcg yükselmeye başladı tekrar. Sonrasında düşük iğnesi vurdular ultrasonda da kontrol ettiler bir sorun yoktu. yarın 6 hafta olacak iğne vurulalı hala sıfırlanmadı. Bu arada iki kere de Regl oldum :) saçma sapan bir süreç yaşıyorum kısaca. Sana neden hcg bakılmadı bilmiyorum ama bana iki negatif alana kadar devam edecek kan testi.

panic_attack

ignorance is bliss.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
2.243
9.242
Tekrar geçmiş olsun N NorthCarolina :KK200:

Gözün aydın Fatma KTL Fatma KTL :nazar:

Armin Armin nerdesin çiçeem vardın mı evine? Watsaptan yazdıklarım ulaşmadı. İyi geçmiştir inşallah yolculuğun. Sen İsviçre'ye döndün ben İstanbul'a geliyorum. Bi buluşamadık :KK43:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-02-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 149 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, verniks kazeoza oluşmaya başlar. Verniks kazeoza, bebeğinizin derisini kaplayan krem görnümlü bir maddedir. Verniks kazeoza bebeğin derisini, gelişmekte olan bezleri ve duyu hücrelerini korur. Verniks, ölü hücreler, bebeğin derisindeki yağ bezlerinden meydana gelen yağlar ve lanugodan (geçici tüyler) meydana gelir. Annelerde lökore olarak bilinen bir beyaz akıntı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt