panic_attack

ignorance is bliss.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.852
Ortadaki abuk yamuk enine dagilmis çizgiyi görmezden gelirsek bence tek cızgı bu test T de bisey yok gibi. Ağrı dışında bütün regl belirtilerim var zaten heralde geç olucam. Sinirlendim test e açtım bi bira içiyorum 🙄
Afiyet olsun kız benim için de iç. Bi taneden fazla içme ama yine de nolur nolmaz. Malum önce bi testi kaybettin, bulamadın. Şimdi de enine çizgi çıktı. Kehanetler titreşiyor olabilir :))

Zeyneppp83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.900
Afiyet olsun kız benim için de iç. Bi taneden fazla içme ama yine de nolur nolmaz. Malum önce bi testi kaybettin, bulamadın. Şimdi de enine çizgi çıktı. Kehanetler titreşiyor olabilir :))
😂kehanet mi bilmiyorum ama az ters gidiyo galiba gibisi. Yapmiyom test mest daha doğrusu yapamıyorum şansa bak ya şaka gibi. Ama bence ortadaki salak enine cizgimtrak dalgalı zimpirtiyi saymazsak 2. Çizgi yok gibi. Yani sorun yok ama genede 2.yi içmem bi yudumda senin için ok😉

Zeyneppp83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.900
Hoff.. Pet bardağa işeyip bekleteydin acık nolur nolmaz yenisini yapmam gerekir belki diye. 😁 Neyse zabaanan yap.

Midem bulanmaya başladı bu arada hayırdır inşallah. :KK57:
Aaaa neden acaba hayır tabkide klasik belirti daha ne olcak 😀😀😀 zaten Pet bardak kullandım ama sonucu beklerken topladım ortalığı heyecandan bakmadığım için 😀😀😀dokmeyeydim iyiydi. Hayır niye sonucu görmeden döküyon poffff. Olur mu ki zabaanan şimdi sıvıya da devam ediyorum ya. 😀

panic_attack

ignorance is bliss.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.852
Aaaa neden acaba hayır tabkide klasik belirti daha ne olcak 😀😀😀 zaten Pet bardak kullandım ama sonucu beklerken topladım ortalığı heyecandan bakmadığım için 😀😀😀dokmeyeydim iyiydi. Hayır niye sonucu görmeden döküyon poffff. Olur mu ki zabaanan şimdi sıvıya da devam ediyorum ya. 😀
Olur olur. Tuvalete gitme sabaha kadar yeter. Gerçi birayı tutabilcen mi bilmiyorum ama. 😁

Armin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.271
İnşallaaaah guzuum.
Sen başlamadan benden fena stres yaptın valla. Tedavi süresince sana iki stres hakkı veriyorum.
1. Embriyoların takibinin yapılacağı o 5 gün istediğin kadar yamulabilirsin. Çünkü vücudundan bağımsız bi olay o kısım.

2. Transferin gerçekleşeceği gün. Transfer olduğun anda bi gevşeme gelecek zaten özellikle işerken 😂

Yumurtaların gelişirken rahat ol hormonların sapıtmasın. Mutlaka yumurtan oluşacak zaten.

En rahat ise transfer sonrası olman lazım. Hiç öyle bi şey olmamışcasına tatil yap mesela.

Strese girdikçe vücudun alarma geçer ve embriyoyu yabancı cisim beller bak bunlar hep bilimsel gerçek. Sakin olacan. Sakin. Şşş.. 😊
1: anlasilmak icin anlatabilmek gerekir anlatmak mümkün olmasa da canısı, bu soyleceklerime kulak ver çünkü senden sonra girdiğim girebilecegim gereksiz doz sitreslerim de anlasilmayi beklerim.ust üste çok agır yaralarim, tranvalarım var benim.

her insanin kaldrabilecegindan fazla , hersey de sitrese fazla giriyorum tepkilerim fazla görünebilir,tek basına savaşın ortasina atilmiş masum neye nicin uğradığı şaşırmış 40 yerinden incitilmiş 40 yerinden vurulmuş , ölmemiş, ama, ufacik bir seyde, cocuk gibi aglayan korkan endise eden deli gibi sitrese giren biri oldum ben, elim de degil.

2:gidince akapuntura gidecegim masaj hatta kuzenim hipnoz önermişti. hipnozdan korkarim ters yapar cok normal olmayan kafami bozar diye.

3: hersey yolunda olup, tedaviye basladim hadi yumurta toplamayada geldim diyelim, bebelerde oldu🥰 diyelim. rahim dinlendirmeye gerek yok derse ne yapmalıyım? tamam mı demeli yoksa bekleyelim mi demeli?
4: taranfer oldum diyelim🥰 dusunmesi bile heyecanlı, bende soyledim bunu kizdilar ablamlar, delimisi. iki saat yola gidilirmi hele agva yollari tasli vsyre. ben de o dönemi oyle biyer de huzurla gecirmek isterim.

5:hep sorucam unutuyodum. sıkışmışken transfer yapicaklarsa kesin orda kaçırırım 🤣 farzet tutabildim ben zor tutarim ki🤣 transferden sonra nezaman sal gitsin diyorlar, kac dakka sonra gittin helaya???

6:seviyorum seni bay😀

Yukarı Alt