Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

panic_attack

ignorance is bliss.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
2.597
10.580
hayır bi de yılan burcu eklemişler gııı :KK70:
erken gelirse buna göre oğlak olucakk panikcim :)) ki sezaryen olur muhtemelen
sen tut o vakit en azından 15ini geçsin

Kendi kendine plansız gelecem ben diye tutturmazsa 11 Şubat veya 14 Şubat iyidir. Ciddi ciddi tüm dünya komple değişimi kabul eder tüm kaynaklar değişirse 16'sında doğururuk no problem. Yeter ki 36 haftayı doldurmadan fırlamasın :KK17:

panic_attack

ignorance is bliss.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
2.597
10.580
Sen tut burca göre bebe ayarla tutup burçları değiştirsinler olacak iş mi :) bu burcu değiştiren kimse kendi burcunu beğenmiyor değiştirmek için burç sıkıştırmış sağa sola :)

Bence bu haberi yapan yengeç veya balık burcu. İkizler de olabilir. 😁

hayaksii

Her Bir Yara'dan Haberdardır YARADAN!
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2016
2.043
4.394
BURÇLARIN YENİ TARİHLERİ

OĞLAK : 19 Ocak - 15 Şubat

KOVA : 16 Şubat - 11 Mart

BALIK : 12 Mart - 18 Nisan

KOÇ : 19 Nisan - 13 Mayıs

BOĞA : 14 Mayıs - 20 Haziran

İKİZLER : 21 Haziran- 19 Temmuz

YENGEÇ : 20 Temmuz-19 Ağustos

ASLAN : 20 Ağustos - 15 Eylül

BAŞAK : 16 Eylül - 30 Ekim

TERAZİ : 23 Ekim - 22 Kasım

AKREP : 23 Kasım - 29 Kasım

YILAN : 29 Kasım - 17 Aralık

YAY : 18 Aralık - 18 Ocak

panic_attack panic_attack ahaha şimdi nolacaaak :)) :p
Nasıl yaaaa balık diye ayarladım ben olmaaaaaaaz olamaaaaz bizi mi buldu bu da şimdi 🙄

Effective

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2018
439
1.226
14.haftadan bildiriyoruumm:KK16:
Perşembe kontrolüm vardı şehir dışına çıkacağım için bugün gittim.
Bi problem gözükmüyo lekelenme de devam etmiyo, ama progestana ikinci bi emre kadar devam edicem.
Rahim ağzı bazen bu kadar erken de açılabilirmiş, kontrol etti sorun yokmuş.
Biraz rahatlamaya başlıyorum. Hala ana yemek yiyememekle beraber iştahım düzelmeye başladı. Bulantı sorunları bitti, ağır kokular ve yiyecekler hariç beni rahatsız eden bişey yok.
Doktoruma gün içinde yediklerimi söyledim,işte hayalimdeki hamile dedi :KK48: çok yemeye gerek yok, çeşit yiyosun süper dedi. Biraz sen hiçbişi yemiyosun bu çocuk nası büyücekçilerin etkisinde kalmış gibiydim rahatladım :KK70:
Ciddi kabızlık yaşadım kuru meyvelerle çözdüm. Aman bu haftalara dikkat.
Cinsiyetini 16.hafta kontrolünde öğrenicez,doktor emin olamadı. Beklemek de çok güzel.
Bebek artık kendini baya belli ediyo, göbeğim büyüyo. Hala kesin olarak çatlak önleyici olarak ne kullanıcağımdan emin değilim. :110:
Tüylenme yapmayacak doğal yağlardan meselaaa siz neler düşünüyosunuz?
Mustela aldım ama daha kullanmadım

panic_attack

ignorance is bliss.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
2.597
10.580
Nasıl yaaaa balık diye ayarladım ben olmaaaaaaaz olamaaaaz bizi mi buldu bu da şimdi 🙄

Yok öyle bi şeey :)

hayaksii

Her Bir Yara'dan Haberdardır YARADAN!
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2016
2.043
4.394
Yok öyle bi şeey :)

Ay çok şükür 😀

flx77

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2019
1.587
7.295

kızlar panıge gerek yok, astrolog acıklama yaptı, hıcbır sekılde burclar degısemez dogum harıtası ınsanın dogdugu ana gore cıkıyo zaten bu ıslem bızı ılgılnedırmıyor, astronomı ıle ılgılenenlerın astrolojıyı hor gormek ıcın yaptıgı bır safsata dedıler. ıcımız rahat olsun balıklar balık kaldı :) ben kendımden bılıyorum mesela, hala balıgım yavv

flx77

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2019
1.587
7.295
Sinüzit oldum çok fena dr antibiyotik verdi korkuyorum açıkçası içiyorum mecburen ağrıdan duramıyorum, inş bişi olmaz🙏🏻

gecmıs olsun canım antıbıyotık ne kadar sınıflandırılmıs olursa olsun hıcbırı hamılelıkte guvenlı degıl dıyor ılac sayfalarının kendılerı bıle durabıldıgın kadar dur allah dayanma gucu versın canım

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
18.326
49.905
41
kızlar panıge gerek yok, astrolog acıklama yaptı, hıcbır sekılde burclar degısemez dogum harıtası ınsanın dogdugu ana gore cıkıyo zaten bu ıslem bızı ılgılnedırmıyor, astronomı ıle ılgılenenlerın astrolojıyı hor gormek ıcın yaptıgı bır safsata dedıler. ıcımız rahat olsun balıklar balık kaldı :) ben kendımden bılıyorum mesela, hala balıgım yavv
ben de ne kadar boğaysam eksen kayıyo hala boğayım ahaha :KK19:

flx77

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2019
1.587
7.295
canım benim inşallah müjdeli haberleri beraber verelim.bat 12 agustos ama bugün yumurtlama gibi belirtiler var anlamadım akıntı oldu yine

benım de bat 10-12 agustos arası ama 3 gun acaıp akıntı ve ksaık sancısı oldu, bugun de sol kasgımda bacagıma vuran ve yurudukce zorlayan bır agrı var.