medical park göztepe dr.can şener bilgi..

glckynr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
mrb.4,5 aylık hamleyim.doktorumdan memnun değilim dr.can şener için randevu aldım. nasıl biridir.pişman olmam inşallah sürekli bir doktora ihtiyacım var..bilgi verirmisiniz onun hakkında:CüvCüv:

glckynr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar bilgi lütfen. doktoruma tatil günleri ve mesai saatleri içinde ulaşamıyorum

nestle76

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
hayatım hastane yeni-personel ilgili...can bey i bilmiyorum..bana bu sitede mehtap hanım ve şule hanım ı meth etmişlerdi...ben yarın için mehtap hanım a randevu aldım ama 10 gündür ameliyat veya doktor yoğunluğu sebebiyle erteleniyordu randevum...bakalım yarın bende kadın doğum kısmına ilk defa gideceğim...doğumumu orda yapmayı planlıyorum...mehtap hanım ın bu yoğunluğu sürerse şule hanım a geçeceğim...ssk geçiyor...sezaryen 1750, normal doğum 1000 ytl...inşallah tekrar ertelenmezde ben de yarın takiplerime orada başlayabilirim...ancak bu bilgileri verebileceğim sana...

nestle76

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
bu arada ben üroloji bölümüne gittiğimde doğum katını gezdim...hemşireler filan çok güleryüzlü...1-2 doğum yapmış bayanla konuştum gayet memnun kaldık dediler....bende 16. haftama girdim bugün...inşallah bu son doktorum olur benimde...

glckynr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben önce mehtap hn.dan randevu aldım kaç gün önceden tavsiye üzerine burdaki yazılanlardan ve internetten okudum. biraz gudubet birine benziyor gördüm.o gün gittiğimizde doğuma girmesi gerektiğini söyledi asistanı orada sap gibi kaldık. hiç hoş değildi..önceden bir haber verilseydii daha acemilk var personelde.eşim can beyi görmüş hastalarını kapıya kadar geçiriyordu dedi.bakalım ne olacak randevum haftasonu

Serencam83

ÖMRÜMÜN SERENCAMI
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.023
bende mehtap hanımın hastasıyım memnunum şimdilik ama hastane yeni inş sistem biran önce rayına oturur ne diyim bende başta çok mağdur oldum doktorlarım hep hastaneden ayrıldı önceden medipoldeydim hastanemide değiştirmek zorunda kaldım çok iğrenç bişey zaten hassas bir dönemdeyiz birde böyle olumsuzluklarla karşılaşınca kötü oluyor insan ben yinede içime sinmedi bugün medipolde leyla hanıma göründüm inanılmaz tatlı bir kadın keşke başta ona gitseydim ama mehtap hanımdanda memnunum bilmiyorum bu saatten sonrada doktor değiştirmek istemiyorum yeter ya

glckynr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
mehtap hn. belki iyidir ama soğudum o günki olaydan dolayo

BeyazBulut

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
4.527
aynı hastanede çalışan gökmen iyigünü önerebilirm can beyi bilmiyorum bu üçüncü gidişim ve hiç problem yaşamadım gayet ilgili bir doktor internettende araştırabilirsin referansları süper

glckynr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
karar vermek zor can beyden randevu aldım bile.onu tanıyanlarda iyi diyorlar ama.. hala tam bir hastasıyla karılaşmadım.

ebrunver

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
mehtap hanım bence tecrübeli ve süper ilgili bir insan biz de bir kere gittiğimizde doğuma gitti.Sonuçta o doğumu yapan bende olabilirdim.Bekletmesi hoş olmazdı değil mi ????

Yukarı Alt