Medipol mega hastanesinde tup bebek yaptiranlar

Bukbukus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
98
62
sabah gittim hastaneye ne kadar büyükmüş ilk defa gittim.tıbbi genetik bölümünü buldum kaydımı açtırdım saat 8 de doktor yerindeydi zaten.8 tüp kan verdim.dış labaratuara 6 sını götürdüm onlar 10 güne çıkar dediler.diğer iki tüpü sevk kağıdıyla banko da ki kıza verdim hasekiye gidiyormuş zaten.inşallah bir aya çıkar sonuçlar sanırım o sevk edilenler geç çıkıcak
Sizden genetik niye istedi bu arada

ipek__23

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
588
574
Bilmiyorum ne desem yalan olur genel hormon tahlili istemedi mi hepsini bir verirsiniz adet olunca
Genetik sonucumu yeni verdim canım diğerlerine de başlarım yavaş yavaş benden istediği kağıtta sadece aç karnına 8,30 ile 9.30 arasında yaptırınız yazıyor

Bukbukus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
98
62
Genetik sonucumu yeni verdim canım diğerlerine de başlarım yavaş yavaş benden istediği kağıtta sadece aç karnına 8,30 ile 9.30 arasında yaptırınız yazıyor
Hormonlar hariç ben de herhangi bir zamanda yaptırdım ama tiroid vs istemişti onları da bugün verdim reglimin 3. Günü olduğu için. Kalan Hepsini 2-3. Günü verin zaten 8 tüp vermişsiniz.

ipek__23

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
588
574
Hormonlar hariç ben de herhangi bir zamanda yaptırdım ama tiroid vs istemişti onları da bugün verdim reglimin 3. Günü olduğu için. Kalan Hepsini 2-3. Günü verin zaten 8 tüp vermişsiniz.
8 tüpün hepsi genetik içindi acaba söylesem bu testleri de yaparmıydı ki?bilemedim açıkçası yoksa ekstradan kan mı alırlardı yine

ipek__23

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
588
574
8 tüpün hepsi genetik içindi acaba söylesem bu testleri de yaparmıydı ki?bilemedim açıkçası yoksa ekstradan kan mı alırlardı yine

Bukbukus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
98
62
Dr unuza bütün hepsinin yazılı olduğu kağıdı verip bunlara baktırmak istiyorum dediyseniz hepsine istek yapmış olabilir, fakat hormonlar için zaten 2.-3. günü vermek gerekiyor. Hangi hastanede verdiniz ?

ipek__23

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
588
574
Dr unuza bütün hepsinin yazılı olduğu kağıdı verip bunlara baktırmak istiyorum dediyseniz hepsine istek yapmış olabilir, fakat hormonlar için zaten 2.-3. günü vermek gerekiyor. Hangi hastanede verdiniz ?
kanuni tıbbi genetik bölümüne gittim ayşe hoca genetik testler ve kan /hormon testlerini ayrı bir kağıda yazmıştı .genetik test için istediği testleri verdim doktora sadece genetik için 8 tüptü yani .bir de demir hapı kullanıyorum en azından sonuç çıkana kadar biraz daha kullanırım öyle yaptırırım diye düşünmüştüm kan testlerini hormon olarak prolaktin ile tsh var

Bukbukus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
98
62
kanuni tıbbi genetik bölümüne gittim ayşe hoca genetik testler ve kan /hormon testlerini ayrı bir kağıda yazmıştı .genetik test için istediği testleri verdim doktora sadece genetik için 8 tüptü yani .bir de demir hapı kullanıyorum en azından sonuç çıkana kadar biraz daha kullanırım öyle yaptırırım diye düşünmüştüm kan testlerini hormon olarak prolaktin ile tsh var
Tsh zaten 2.3. Gün bakılıyor kesin o zaman baktırırsınız hepsine işte

Yukarı Alt