Medipol mega hastanesinde tup bebek yaptiranlar

ipek__23

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
556
564
merhabalar
Ayse hoca bendende hormon testleri istedi ve sabah 8.30-9.30 arasi yaptirin yaziyodu.. prolaktinde bu testler arasindaydi ve adetli olup olman farketmiyodu bende bagcilar devlete gittim ama malesef amh haric hepsini yaptilar amh i yapmadilar.. zaten cok gicik bi kadin dogumcu vardi Allah kimseyi dusurmesin o adamin eline.. neyse baska hastaneyi arayip sordum medipol daha ucuz fiyat verdi neyse gidip amh i medipolde yaptirdim.. 240 tl verdim🙄 sabah sabah 3 hastane dolastim...buarada senden amh istedimi doktor?
sonuçların çıktı mı canım?

ipek__23

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
556
564
evet canim cikti temiz gorunuyor amh da 4,57 cikmis. bu deger iyi mi demek anlamadim ama yarina randevu aldim sonuclari gosterecegim.. seninkiler nasil? Ne zaman gidexeksin
Ne güzel canim sevindim.benimki 1.8 düşük demişti seninki iyi sanırım ama tam bilemiyorum

ipek__23

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
556
564
yanı benım sonucuma ıyı dedı ama bu sonucun ıyı olması yumurtanın kalıtelı olacagı anlamına gelmıyor malesef...bakacağız artık duruma
orası öyle önemli olan kaliteli embriyo ve embriyonun devamlılığı.ne zaman başlayacaksın tedaviye belli bir tarih verdi mi Ayşe Hn.

otto123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2017
184
104
orası öyle önemli olan kaliteli embriyo ve embriyonun devamlılığı.ne zaman başlayacaksın tedaviye belli bir tarih verdi mi Ayşe Hn.
yanı sımdı ılk adetımın 2. gunu gıdecegım... rahım kontrolu yapıp ılacları verecek muhtemelen beklıyoruz bakalım.. normalde bu pazar regl olmam lazım ama sımdı olmayı beklıyorum ya hıc bı belırtı yok:KK34::KK34::KK34:

ipek__23

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2019
556
564
yanı sımdı ılk adetımın 2. gunu gıdecegım... rahım kontrolu yapıp ılacları verecek muhtemelen beklıyoruz bakalım.. normalde bu pazar regl olmam lazım ama sımdı olmayı beklıyorum ya hıc bı belırtı yok:KK34::KK34::KK34:
Hayırlısı olsun inşallah.ben ne zaman başlayacağım bakalım bir an önce çıksın sonuçlarım:dua::dua::dua:

Yukarı Alt