Medpor ve silikon farki

minakman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
22
Merhaba arkadaslar.ameliyatimin 5.gunundeyim.Merak edilen bir konu ve cok fazla bilgi kirliligi var.bugun doktorumla gorustum ve ordan burdan duydugum bilgilerle allak pullak olan kafami rahatlattim.doktorumdan aldigim bilgiyi aktariyorum.MEDPOR : cenenin cok daha kucuk ve cok daha geride oldugu, cene sorununun bariz oldugu durumlarda takilan bir protez.medpor kemiklesebilen, vucutla uyum saglayan, vidalanip sabitlenen ve omurluk,konforlu bir protez....SILIKON : cene kucuklugunun ve geriliginin bariz olmadigi, daha hafif vakalarda kullanilabilen bir protez.vucutla uyum saglayan,vucuda zarari olmayan,vidalanip sabitlenen ve omurluk,konforlu bir protez....hangisi iyi hangisi kotu , hangisi yararli hangisi zararli diye birsey yokmus arkadaslar.lutfen bilgisi olmayan bilgi vermesin!yok efendim medporda cene kirilmasi oluyormus yok efendim silikon cene kemigini eritirmis.doktorumdan aldigim net bilgiye gore , kaliteli malzeme kullanildiginda,bu yorumlarin hepsi safsatadan oteye gitmiyormus.burada bir cok insan var bunlari taktiran.lutfen bilgi kirliligi ile moral bozmayalim.sevgiler....

Fii

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Çok teşekkürler bilgi verdiğiniz için🙏🏻Bende çene protez ameliyatı olm inş.doktorunuz kim acaba,rica etsem bilgi verirmisiniz?

Yukarı Alt