meleğim yarın kollarımdaaaaaaaaa!!!!!!!!

ayse38

canımın ta içisin sen:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bugün nst için gittim hastaneye daha günüm varken eylül annesi olmaya hazırlanırken dr n çatı muayenesiyle normal yapamayacağımı öğrendim...yarın sezaryanla inşallah paşamı kollarıma lacağm..canım arkadaşlarım sizden desteğinizi ve duanızı bekliyorum ....sizleri çokk seviyorummmm!!!!!!!!a.s.:emir_bebek::emir_bebek:

serenat

İYİKİ DOĞDUN UĞUR BÖCEĞİM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canımm herşeyin hayırlısı Allah yardımcın olsun kolaycacık kurtarsın. bebişine saglıcakla kavuşursun inşllah. güzel haberlerini bekliyoruz.

Afro

minik prensesıyım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
ayy allah cok ıyı bı dogum nasıp etsın cok sewıyorum bende bebeklerı ınsallah benımde olurr bıgun senın ıcın dua etcem

Eylul

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
12
Allah yardımcın olsun :Saruboceq:
süpriz yaptı demekki annesine
Rabim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım

lora

buyrun benim!!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Rabim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin isalllahhhhhhhhhh

---***AppLE***---

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bugün nst için gittim hastaneye daha günüm varken eylül annesi olmaya hazırlanırken dr n çatı muayenesiyle normal yapamayacağımı öğrendim...yarın sezaryanla inşallah paşamı kollarıma lacağm..canım arkadaşlarım sizden desteğinizi ve duanızı bekliyorum ....sizleri çokk seviyorummmm!!!!!!!!a.s.:emir_bebek::emir_bebek:
ayy canım hemserım hayırlısıyla oglusunu kucagına alırsın sımdıden gecmıs olsun dogum hıkayenı beklıyorum canımmm :CüvCüv::CüvCüv::nazar:

ertuxgx

ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
hayırlısıyla kucagına al bebişini arkadaşım şimdiden geçmiş olsun rabbim yardımcınız olsun :nazar:

deniiiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım allah yardımcın olsun ,sağlıklı bir şekilde bebeğinin kucağına alırsın ve güzel haberlerini duyarız.

Asortie

bun@luzumvar..
Pro Üye
Emoji Skoru
604
allah yardımcınız olsun inşallah sağ salim almışsındır bebişini kucağına

Yukarı Alt