Meleğini umutla bekleyenler, hamişler ve anneler ❤️

buse_ipek09

Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
878
Ben yarın daha çok koyulacak ve yumurtlama gerçeklesek olarak görüyorum benim de dün öyleydi şimdi yaptım beklıyorum bakalım koyulaşma var mı eğer yoksa dün koyuydu pik kabul edeceğim
Benim bata 3 gün var. Gebelik ovulasyon testlerinde de belli oluyor diye elimde bol oldugu icin yaptim. Ama yanlislikla hcgyi yapmisim. Pesine ovulasyon testini de yaptim ne cikacak diye kuzum. Yumurtlama doneminde degilim.:KK48::KK200: testlerini atarsan yorumlarim iki aydir ovulasyon testi kullaniyorum.

Nisanesintisi01

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
214
İnşaAllah canımın içi💗 Rabbim yüzünü güldürsün tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatla müjdelendirsin😘🌹 gelişme olursa beni de haberdar et emi😍
Amin inşallah eşim bu ay yok ondan bat tarihi yazdırmadım sana bakalım ne zamana kısmet olacak beklemek de bazen güzel heyecan yaa ne bilim öyle işte sonucu olumlu ya da olumsuz umut işte mutlaka haber ederim bekleyişe girersem eğer diğer aya inşallah 🙏🏻🧿 Hepimizin inşallah bütün kardeşlerimin ve senin de çok çok güldürsünnnn 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Çok amin 🙏🏻 🙈

Nisanesintisi01

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
214
Benim bata 3 gün var. Gebelik ovulasyon testlerinde de belli oluyor diye elimde bol oldugu icin yaptim. Ama yanlislikla hcgyi yapmisim. Pesine ovulasyon testini de yaptim ne cikacak diye kuzum. Yumurtlama doneminde degilim.:KK48::KK200: testlerini atarsan yorumlarim iki aydir ovulasyon testi kullaniyorum.
Evet ben yanlış anlamışım sonra anladım evet o zaman hayırlı olsun diyelim inşallah hamilssindir canım benim 🧿🙏🏻

Nisanesintisi01

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
214
Geçen iki gün yaptım bugün yaptım ama yanlıs tarafı tutunca bozuk çıktı sonuç ondan beklıyorum yapacağım bakalım koyulaşmak var mı ya da dün pik oldu mu çözemedim canım ben yumurtlamak dönemindeyim bu arada hatt programa göre bugün yumurtlama günümmuş

Eklentiler

buse_ipek09

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
878
P
Geçen iki gün yaptım bugün yaptım ama yanlıs tarafı tutunca bozuk çıktı sonuç ondan beklıyorum yapacağım bakalım koyulaşmak var mı ya da dün pik oldu mu çözemedim canım ben yumurtlamak dönemindeyim bu arada hatt programa göre bugün yumurtlama günümmuş
Yarın da yap. Bana kalirsa yarin pik olur.
Programa bel bağlama. Testler daha doğru bence. Belli olmuyor her ay degisiyor. Ben gecen ay 14.gün pik gordum. Bu ay 10.gün akıntı olunca bi test yaptım ki çift cizgi .11.gün pik oldu. Bir de ateş takibi yap. Dil altindan.

Nisanesintisi01

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
214
P

Yarın da yap. Bana kalirsa yarin pik olur.
Programa bel bağlama. Testler daha doğru bence. Belli olmuyor her ay degisiyor. Ben gecen ay 14.gün pik gordum. Bu ay 10.gün akıntı olunca bi test yaptım ki çift cizgi .11.gün pik oldu. Bir de ateş takibi yap. Dil altindan.
Ateş 🔥 ölçer alayım bir o eksik evde 🙈🙈🙈

buse_ipek09

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
878
Ateş 🔥 ölçer alayım bir o eksik evde 🙈🙈🙈
Al al. Yumurtlamadan önce 36.2 falan oluyor benim. Yumurtlamadan sonra artiyor. 36.3 36.4 diye. Mesela şuan 36.8. Kisiye gore degisir bu degerler. Sabah yataktan çıkmadan 7 8 gibi ölç. Gün icinde de ölç ama sabahkini not et onu baz al canim. Faydasini gorursun.

Yukarı Alt