Meleğini umutla bekleyenler, hamişler ve anneler ❤️

Damla1989

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
158
Tamam canım bekliyorum evet ben de hiç bilmezdim ama ben daha ilk bebek olmadan tecrübem arttı çok şey okurum araştırım bugün ovülasyonu çok merak ediyorum bakalım daha san koyulacak mı anan 19 çok geç 18 çatlamış olur diye düşünüyorum 🌸
Ayni gibi benim ya sivi tuketmistim ondan mi bilmiyorum ben hic anlamadim bu isten ama akinti var direk ovu donemindeyim cok net yani

Andyou

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
128
Göğüslerim arada bir ağrıor lakin sağ ve solda cok baksın ağrılarım oldu akıntım coktu birde ateşleniyodum herkes enfeksiyon olabilirsin dedi bende kulak asmadım sonra baktım ağrı gecmıor test yaptım pozitif gördüm doktora gttim bebişini gördüm :-) umarım sende bu sevince ulaşırsın canım benim
Insallah cnm rabbim isteyen herkeze hayirli saglikli ewlat nasip etsin umarim mujde habercimsindir 🤲

Andyou

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
128
Ankarada erkek sperm sayisi icin hangi dewlet hastanesi iyi sizce hangisi bakio bilginiz varmi ?

ReyhanHatun93

Ya Rab...! ❣️🤰
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
861

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2019

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 190 gün kaldı.

Bugün itibariyle bebeğinizin ses telleri boğazında veya gırtlağında oluşmuş olacak. Bebeğinizin yüzü artık daha çok insana benzemeye başladı. Gözleri birbirine yaklaştı, kulakları kafasının iki yanındaki yerlerine doğru kaydı ve çenesi artık kendi göğsüne dayanıyor. Bebeğinizin genital bölgeleri artık iyice belirginleşti ve gelişti. Ultrason ile kız mı erkek mi olduğu artık net olarak görülebilir. (tabi bebeğiniz izin verirse) Yüzkoyun göbeğinizin üstüne uyumanız çok zorluk verir. Yana dönerek uyumayı deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt