Meleğini umutla bekleyenler, hamişler ve anneler ❤️

benibekleyin

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2009
1.938
2.752
Ben çok iyi anlıyorum seni, eşim mesela ben iyice hayal kırıklığı yaşamayayım diye daha tedbirli konuşuyor, bazen öyle konuşmasına bile bozuluyorum.ama benden çok istiyor neredeyse öyle de heyecanlı aslında.eşin de fazşa hayal kırıklığı yaşamamanız için yapıyordur öyle canım, ama daha evvel hiç pozitif çıkmadıysa yine de öğrenir öğrenmez söyleyebilirsin de aslında.yok daha evvel pozitif çıktı ve o zamanki tavrı sana negatif enerji verdiyse, yani böyle bir tecrüben varsa o zaman söylememek belki daha iyi olur.en iyisini sen bilirsin :KK68:
daha önce hiç ama hiç pozitif göremedik canım. ben şimdi çatlatma iğnesinin etkisini görebilmek için test yapıyorum onu bulmuş çift çizgi kıyamam ya.
dedim aşkım o yalancı pozitif 😂
içimde tutabilirsem söylemeyeceğim cidden 😂😂😂

Hayhatun

Minik kızım yoLda 😍❣️🤰
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2015
2.688
5.370
daha önce hiç ama hiç pozitif göremedik canım. ben şimdi çatlatma iğnesinin etkisini görebilmek için test yapıyorum onu bulmuş çift çizgi kıyamam ya.
dedim aşkım o yalancı pozitif 😂
içimde tutabilirsem söylemeyeceğim cidden 😂😂😂
Yazık adama ya 😁😁😁

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 10 gün kaldı.

Doğumda hala lanugo (geçici tüyler) kalmış ise bunlar bebeğin omuzları, alın ve boynu üzerinde bulunur. Bir çok kadın gerçek doğum kasılmalarını, birikme, yükselme, kırılma ve düşme şeklinde dalgalar olarak tanımlar. Yürüyüş doğumu destelemek konusunda yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

benibekleyin

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2009
1.938
2.752
hamişler anneler burayaaaaaa ❤
kızlar benim bu bir iki saattir karnım çok fena içerden yanıyor ama rahmin olduğu yer yanlarda değil de ortada garip bir yanma var yanlardaki sancı baya azaldı bir de şu an donuyorum hava 26 derece 🤦🏼‍♀️
battaniyenin altındayım uyuyakalmışım.
bunları yaşayan var mı döllenmenin 7. günü falandır. yani 4 - 5 gün var test yapmama

Mavi Boncugumm

Mavişim, tatlı meleğim...bin şükür seni verene ❤
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2016
6.147
6.021
Ben yine de büyük konuşmayalım derim. Biz 22 de yatıyoruz koyun gibi zaten nası kalsın gece 1 e kadar 😂 ama küçükken de derin uykusu 23-04 arasıydı bizimkinin başka uyku görmedik biz . Ama hep düzen için uğraştık, yeri geldi bi uykuya yatırmak için 3.5 saat uğraşıp 30 dakika uyuttuğum oldu çok zordu ya😞 gecen bi arkadas dedi ki kızı sinirini bozmuş tam 45 dakika uyumamış falan. Dedim bizimki 45 dakikada uyusa kına yakıcam😜 hala bazen akşamları odasında 1 saat 10 dakika oturuyorum ama hep şükür ya eskiden saatlerce ağlardı. Benim gibileri duyup millet şükretmeyi öğrensin diye yazıyırum valla😂 eminim benimkinden zoru da vardır , ikinci böyle olursa alıştık bakarız diyorum ama ya kolay olursa tadından yenmez diyorum 😍😍😍
Ay zor ya sende çok uğraşmışsın
Bazıları varki onlar umursamıyorlar işte uyku saatlerini bizim gibi uğraşmıyorlar uyutmak için ne zaman uyursa gözüyle bakıyorlar ben buna karşıyım
Bende 1 seneye kadar hep kollarımda ayakta sallardım uyuyana kadar oturduğumda anlardı ayağa kalkayım diye ağlardı😒 bu uyku meselesi gerçekten ciddi sıkıntı bizler için
Onlar uyumadıkça bizde uyumuyoruz
Uyudukları zamanda bile uyumuyoruz işlerimizi yapmak için. İnşallah 2.lerde olsada Allah yardım eder yine bi şekilde öyle böyle büyürler

Tatlim12345

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2019
427
269
hamişler anneler burayaaaaaa ❤
kızlar benim bu bir iki saattir karnım çok fena içerden yanıyor ama rahmin olduğu yer yanlarda değil de ortada garip bir yanma var yanlardaki sancı baya azaldı bir de şu an donuyorum hava 26 derece 🤦🏼‍♀️
battaniyenin altındayım uyuyakalmışım.
bunları yaşayan var mı döllenmenin 7. günü falandır. yani 4 - 5 gün var test yapmama
Cnm bende de cok usume olmustu resmen donuyordum . Bi turlu isinamiyordum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-12-2019

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 18 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin başının çevresi ile bebeğinizn omuz ve kalça çevresi yaklaşık olarak aynı olacak. Bundan sonra ise bebeğinizin göbeği başından daha geniş olmaya başlayacaktır. Kız bebek doğumudan sonraki ilk birkaç gün boyunca pembe veya mukoza vajinal akıntı olacaktır. Gerçek doğum sancısı zaman geçtikçe daha kuvvetli ve daha acı verici olur ve pozisyon değiştirdiğinizde kesilmez. Sahte doğum sancılarınde pozisyon değiştirdiğinizde sancılarınızda azalma olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Tatlim12345

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2019
427
269

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-12-2019

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 18 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin başının çevresi ile bebeğinizn omuz ve kalça çevresi yaklaşık olarak aynı olacak. Bundan sonra ise bebeğinizin göbeği başından daha geniş olmaya başlayacaktır. Kız bebek doğumudan sonraki ilk birkaç gün boyunca pembe veya mukoza vajinal akıntı olacaktır. Gerçek doğum sancısı zaman geçtikçe daha kuvvetli ve daha acı verici olur ve pozisyon değiştirdiğinizde kesilmez. Sahte doğum sancılarınde pozisyon değiştirdiğinizde sancılarınızda azalma olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt