Meleğini umutla bekleyenler, hamişler ve anneler ❤️

benibekleyin

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
844
hamişler anneler burayaaaaaa ❤
kızlar benim bu bir iki saattir karnım çok fena içerden yanıyor ama rahmin olduğu yer yanlarda değil de ortada garip bir yanma var yanlardaki sancı baya azaldı bir de şu an donuyorum hava 26 derece 🤦🏼‍♀️
battaniyenin altındayım uyuyakalmışım.
bunları yaşayan var mı döllenmenin 7. günü falandır. yani 4 - 5 gün var test yapmama

Mavi Boncugumm

Mavişim, tatlı meleğim...bin şükür seni verene ❤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.850
Ben yine de büyük konuşmayalım derim. Biz 22 de yatıyoruz koyun gibi zaten nası kalsın gece 1 e kadar 😂 ama küçükken de derin uykusu 23-04 arasıydı bizimkinin başka uyku görmedik biz . Ama hep düzen için uğraştık, yeri geldi bi uykuya yatırmak için 3.5 saat uğraşıp 30 dakika uyuttuğum oldu çok zordu ya😞 gecen bi arkadas dedi ki kızı sinirini bozmuş tam 45 dakika uyumamış falan. Dedim bizimki 45 dakikada uyusa kına yakıcam😜 hala bazen akşamları odasında 1 saat 10 dakika oturuyorum ama hep şükür ya eskiden saatlerce ağlardı. Benim gibileri duyup millet şükretmeyi öğrensin diye yazıyırum valla😂 eminim benimkinden zoru da vardır , ikinci böyle olursa alıştık bakarız diyorum ama ya kolay olursa tadından yenmez diyorum 😍😍😍
Ay zor ya sende çok uğraşmışsın
Bazıları varki onlar umursamıyorlar işte uyku saatlerini bizim gibi uğraşmıyorlar uyutmak için ne zaman uyursa gözüyle bakıyorlar ben buna karşıyım
Bende 1 seneye kadar hep kollarımda ayakta sallardım uyuyana kadar oturduğumda anlardı ayağa kalkayım diye ağlardı😒 bu uyku meselesi gerçekten ciddi sıkıntı bizler için
Onlar uyumadıkça bizde uyumuyoruz
Uyudukları zamanda bile uyumuyoruz işlerimizi yapmak için. İnşallah 2.lerde olsada Allah yardım eder yine bi şekilde öyle böyle büyürler

Tatlim12345

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
173
hamişler anneler burayaaaaaa ❤
kızlar benim bu bir iki saattir karnım çok fena içerden yanıyor ama rahmin olduğu yer yanlarda değil de ortada garip bir yanma var yanlardaki sancı baya azaldı bir de şu an donuyorum hava 26 derece 🤦🏼‍♀️
battaniyenin altındayım uyuyakalmışım.
bunları yaşayan var mı döllenmenin 7. günü falandır. yani 4 - 5 gün var test yapmama
Cnm bende de cok usume olmustu resmen donuyordum . Bi turlu isinamiyordum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-12-2019

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 175 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında bacak ve ayaklarında dikkat cekici bir hareketlilik vardır. Tekme atabilir, ayaklarını içe dışa döndürebilir. Önümüzdeki 3-4 hafta içinde alt karın, kalça, uyluk ve göğüslerinizde hızlı gerilme sebebiyle çatlaklar görülebilir. Çatlaklar ilk başlarda kırmızımsı veya mavimsi bir halde iken ilerleyen zamanlarda gümüş-beyaz renge dönüşür.Bazı kadınlar hamilelik sırasında karpal tünel sendromu yaşarlar. Eğer ellerinizde ve bileklerinizde kas ağrıları yaşarsanız doktorunuzla konuşun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tatlim12345

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
173

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında bacak ve ayaklarında dikkat cekici bir hareketlilik vardır. Tekme atabilir, ayaklarını içe dışa döndürebilir. Önümüzdeki 3-4 hafta içinde alt karın, kalça, uyluk ve göğüslerinizde hızlı gerilme sebebiyle çatlaklar görülebilir. Çatlaklar ilk başlarda kırmızımsı veya mavimsi bir halde iken ilerleyen zamanlarda gümüş-beyaz renge dönüşür.Bazı kadınlar hamilelik sırasında karpal tünel sendromu yaşarlar. Eğer ellerinizde ve bileklerinizde kas ağrıları yaşarsanız doktorunuzla konuşun.

ReyhanHatun93

Ya Rab...! ❣️🤰
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
967

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2019

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 169 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Tatlim12345

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
173
valla kızlar bugün sigara yaktım
sonra bebeğimmmm diye söndürdüm
evrene göndermeye çalıştığım olumlu mesajlaaar ❤❤❤
Bu vesileylede sigarayida birakmis olursun. Ne guzel ne guzel .

Yukarı Alt