Meleğini umutla bekleyenler, hamişler ve anneler ❤️

SiriusBlackK

❤❤ Şukurler Olsun..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
2.663
2.159
Bence normal en az 1,5 katı deniyor zaten yeterli. Aklına kötü şeyler getirme dua et sadece
Iste koruma ic gudusu hep en kotusu geliyor aklima. Rabbim insallah nasip ederde haftasonu icim rahatlar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-02-2020

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 16 gün kaldı.

Bir haffta içinde bebeğinizin ayaklarının uzunluğu, az bir miktarda uyluğundan daha uzun olacaktır. Kendi uyluğunuza baktığınızda ayaklarınızdan ne kadar büyük olduğunu görebilirsiniz. Bu değişik oranlar doğumdan sonra değişecektir. Artan pelvik baskı doğumun erken belirtilerinden bir diğeridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

SiriusBlackK

❤❤ Şukurler Olsun..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
2.663
2.159
Kizlar benden size demesi erken belirti felan aramayin cunku yok 😂 sadece adete 2 gun kala ishal olmustum normalde olmam tek farki oydu 😂 gogus hassasiyeti kasik bel agrisi daha yeni basladi. Bulanti desen yok. Yani erkenden anlamak cok zor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-02-2020

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 16 gün kaldı.

Bir haffta içinde bebeğinizin ayaklarının uzunluğu, az bir miktarda uyluğundan daha uzun olacaktır. Kendi uyluğunuza baktığınızda ayaklarınızdan ne kadar büyük olduğunu görebilirsiniz. Bu değişik oranlar doğumdan sonra değişecektir. Artan pelvik baskı doğumun erken belirtilerinden bir diğeridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sukufenazz

Hayırlısı..
Kayıtlı Üye
25 Mart 2018
1.360
2.269
Öyleler hep ☺ tam merak zamanları keşifteler kâşif olacaklar sanki☺ tatlı şeyler
Hele bide pıt pıt penguen gibi yürümeleri yokmu alıp içime sokasım geliyor 🤗
Benim oğlum ilk yürümeye başladığı zamanlarda kollarını önüne kaldırıpda yürürdü sanki uyurgezer gibi komik görünürdü 😁 dengeyi öyle sağlıyordu. Her ne kadar engellemeye çalışsakda bazen ufak kazalar oluyor tabi mesela kaç kere elini çekmeceye sıkıştırdı ağladı ama bidaha yapmadı korkunca. Allah daha kötülerinden korusun
Benim dolaplar hep bağlıdır çamaşır makinası çekmecelerin önlerine falan sandalye koyarım. Artık sandalyeleri de çekmeye kaldırmaya başladığı için işim dahada zorlaştı😊 kolumdan çekip götürmeler falan bir müddet böyle idare edeceğiz artık
Aynen canım sandalye devirme bizde de var üzerine devrilecek diye korkuyorum bazı çekmeceleri bağlıyorum ipleri çekip çözüyor :KK48: :skandal: Canları sağolsun bir öpücük atışı var yiyesim geliyor minnağı :KK36:

Mavi Boncugumm

Mavişim, tatlı meleğim...bin şükür seni verene ❤
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2016
6.636
6.491
Kizlar benden size demesi erken belirti felan aramayin cunku yok 😂 sadece adete 2 gun kala ishal olmustum normalde olmam tek farki oydu 😂 gogus hassasiyeti kasik bel agrisi daha yeni basladi. Bulanti desen yok. Yani erkenden anlamak cok zor
Zaten adet gecikmesi olmadan belirti olmazki bendede belirti olmadı sadece gaz vardı. Umut işte insan isteyince belirti arıyor veya her yaşadığını hamilelikten zannediyor

Mavi Boncugumm

Mavişim, tatlı meleğim...bin şükür seni verene ❤
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2016
6.636
6.491
Aynen canım sandalye devirme bizde de var üzerine devrilecek diye korkuyorum bazı çekmeceleri bağlıyorum ipleri çekip çözüyor :KK48: :skandal: Canları sağolsun bir öpücük atışı var yiyesim geliyor minnağı :KK36:
Düğüm atarsan çözemez ☺ sürgülü dolabı öyle bir hızla açıyorki erkek gücü maşallah bütün engelleri aşıyor😄
Sinirlenince arada beni de pataklıyor tabi az dayak yemiyorum ama napalım evlat işte🥰

sukufenazz

Hayırlısı..
Kayıtlı Üye
25 Mart 2018
1.360
2.269
Düğüm atarsan çözemez ☺ sürgülü dolabı öyle bir hızla açıyorki erkek gücü maşallah bütün engelleri aşıyor😄
Sinirlenince arada beni de pataklıyor tabi az dayak yemiyorum ama napalım evlat işte🥰
Maşallah miniğe :KK48: Neyseki bizimki sürgülü dolabı açamıyor o konuda rahatım :KK5: Mutfak ve balkon hastası kapıyı açar açmaz benden hızlı koşuyor Maşallah :KK70::KK70::KK70:

Yukarı Alt