• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Meleğini umutla bekleyenler, hamişler ve anneler ❤️

Deli_cimcime

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2018
63
13
Oyyyy daha genceciksin imrendim yaşına sakın üzülme kaybedeceğin bişey yok kimsenin lafına aldırma eşin sana destek olsun en önemlisi bu. Senin için günler zor geçiyor biliyorum ama 2 sene uzun bi süre değil inanki.... Bu gencecik yaşında harap etme daha şimdiden kendini
Herzaman hayırlısını iste, unutmaki herşeyin Allah katında bi nedeni vardır. Sen duaya devam et O elleri boş çevirmez
Çevrende patavatsızlık edenler olursada cevabını yapıştır "Çok istiyosanız siz yapın" de
Hatta "Şuan çok gencim çocuk düşünmüyoruz" de o zaman daha yeltenmezler. Herkes kendi hayatıyla ilgilensin
Takma hiç dünya çok kısa o güzelim yaşını ters çevir ben o yaştayım ya ben napayım 😄
şükretmen için çok sebebin var güzelim...
yaşın 35 olsa hadi endişelenirsin ama bu yaşta böyle olmaman lazım
Dogru diyorsun abla esimde hep arkamda ve bana destek cok şükür onun varlığı bana yetiyor hep o laflara kendimi kurtarıyorum zaten artik bi gına geliyor ayni laflardan 😊nese abla herseyin hayırlısı bu ayda olmasa kafami oyalayacak biseyler bulmaya calisicam ole unuturum belki rabbim nezaman kısmet ederse artık insallah rabbim tez zamanda göbusüme düşürür bebisimi :dua::KK48:

guzelgunler2019

Boy:1.69 baş:64.6 gncl:60.5 hedef:57 Yas:32
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
3.314
5.369
Benim yumurtlama da 2 gün önce falandı sanırım ama şuan göğüslerim dokundukça ağrıyo acaba benimki de mi yumurtlamadan ?
Benim öyleymiş valla, yumurta çatlamadan 3-4 gün önce başlıyor gögüs agrım. Ben bunu 3 veya 4 ay önce keşfettim.
Eskiden sanıyodum ki gögüslerim ağrıyo adet geliyo, ah yine gelmedi fln diodum gecikti diodum malmışım 🤣🤣

Semaknc

Gel artık cennet kokulum 🍀
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
943
679
Benim öyleymiş valla, yumurta çatlamadan 3-4 gün önce başlıyor gögüs agrım. Ben bunu 3 veya 4 ay önce keşfettim.
Eskiden sanıyodum ki gögüslerim ağrıyo adet geliyo, ah yine gelmedi fln diodum gecikti diodum malmışım 🤣🤣
Benim bittikten sonra başladı öncesinde fark etmemiştim 😳 zamanla insan öğreniyor her şeyi bende hiç bişey bilmiyormuşum meğer 😅

Secretary34

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
28
32
Aman iyi olunda😊 senin ilkti dimi?
Şükür bende canım yuvarlanıp gidiyoruz
Sonucunu yazarsın sayfayı kızlar önde götürüyo 😌
Yok benim 2. Olacak nasipse, büyük kızım 7 yaşını dolduracak Kasım da , şimdiki gebeliğim de kız dedi Dr. Ama büyük kızımda direk kız demişlerdi, bunda tam net değil kıza benziyor dediler hep, Cumartesi renkli doppler e giricem bakalım inşallah hayırlısıyla değişmez 🤲🏻

Yukarı Alt