Melek Birliği 2020 Anne Adayları

m_aslicim

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2019
256
296
Günaydın güzeller 😍 ay akşam takip edemedim faranjitim ciddi anlamda nüksetti bayılmışım hemen 😅 siz de çok konuşmuşsunuz ☺ yeni arkadaşlar gelmiş, hoş geldiniz aramıza 🥳 PeLushbaby PeLushbaby kimsenin gazına gelip ban yemeye değmez canım boşver milletin ağzı kese değil ki büzesin 🥰 test yapmışsın bu arada inşallah kan testinde de çıkar bebito🌺 akrep2910 akrep2910 neler yaşamışsın ya okuyunca çok şaşırdım ☹ inşallah şimdi çok daha iyisindir, Allah bir daha yaşatmasın.

Zerdem2016

Bir Melek Diliyorum ❤️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2019
1.741
2.338
Günaydınnnnn... Günaydınnnnnn... Günaydın kuzucuklarrrr tatlişler ballarrrrrr 🌞
Zorla kendini hamiş edenler, normal şekilde hamiş kalanlar ve benim gibi hala listeye giremeyenler :KK70: GÜNAYDINNNNNN 🌞
hayırlı haberler alacağımız güzel gün olsun
Yeni arkadaşlar tekrardan hoşgeldiniz aramıza ❤

Zerdem2016

Bir Melek Diliyorum ❤️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2019
1.741
2.338
Günaydın güzeller 😍 ay akşam takip edemedim faranjitim ciddi anlamda nüksetti bayılmışım hemen 😅 siz de çok konuşmuşsunuz ☺ yeni arkadaşlar gelmiş, hoş geldiniz aramıza 🥳 PeLushbaby PeLushbaby kimsenin gazına gelip ban yemeye değmez canım boşver milletin ağzı kese değil ki büzesin 🥰 test yapmışsın bu arada inşallah kan testinde de çıkar bebito🌺 akrep2910 akrep2910 neler yaşamışsın ya okuyunca çok şaşırdım ☹ inşallah şimdi çok daha iyisindir, Allah bir daha yaşatmasın.
Geçmiş olsun kuzum 😔🙏❤

Yukarı Alt