Melek Birliği 2020 Anne Adayları

Zerdem2016

Bir Melek Diliyorum ❤️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2019
1.993
2.648
PeLushbaby PeLushbaby canım üzülme sen inşallah 3de olur 4 de olur mini mini büyürler. Testte beyaz çizgi gördüm bugün yaptığında pembelik de olur inş. Ben bu sabah yaptım test kocaman bir tek çizgi gördüm daha 6 günüm var. Zerdem2016 Zerdem2016 kızma:sinirli: hemen kocam istedi de yaptım:KK16::KK24::KK200:
kızzz kocalar sizin dırdırınızdan ister tabi.. acaba acaba die die beynini yediniz eniştelerimin..
nie benim herif istemior... o bile regl gününü bekledi :KK70: evde konuşmak bile yasak erken gebeliği :KK70:
Yasak Arkadaşım yasak :KK70: siz bu PeLushbaby PeLushbaby bakmayın.. enişteciğim kazandığını gebelik testlerine yatırıor garibim eniştem :KK70:
kızlar bu arada tekrar diorm ben erken gebelikte çıkmaz demiorm ama %90 çıkmıyor diorum ondan regl gününü bekleyin.. ha %10 dilime girenlerde şanslılar şimdi ne diyim :KK70:

trncysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2016
1.818
3.173
Günaydın kizlar.
Uzayan akıntı yumurtlama zamanı demek ya hani o benden 2. Defa geldi 🙄 2 kez yumurtluyor olabilir miyim acaba bu ay icin bilemedim. Daha regl de olmadim. Cıkmadık candan umit kesilmez diyerek dünü degerlendirdim 😀😀

Zerdem2016

Bir Melek Diliyorum ❤️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2019
1.993
2.648
Günaydın kizlar.
Uzayan akıntı yumurtlama zamanı demek ya hani o benden 2. Defa geldi 🙄 2 kez yumurtluyor olabilir miyim acaba bu ay icin bilemedim. Daha regl de olmadim. Cıkmadık candan umit kesilmez diyerek dünü degerlendirdim 😀😀
helal kız sanaaaa... afeirm durmak yok yola devam...
sizlerden ilham alıorum :KK70: salı gününden itibaren herifin canına okuyacam :KK70:

happydays1000

Kun Fe Yekun...
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2018
869
581
Evet balımcım arısütü polen kaliteli yumurtalar için önemli. Bi tanıdığım önermişti o denediği ay gebe kaldı üstelik ileri yaş olmasına rağmen. Benim eşiminde problemliydi sonuçları biz tüp bebeğe başlayacakken doktor eşime kompleks vitamin banada inofolic combi verdi bunlarla toparlansın eşinin sonuçları sende daha kaliteli yumurta dedi ve ben o ay hamile kaldım. Ama pıhtılaşma yüzünden 11.haftada bebeğimi kaybettim kalbi durdu :KK43:
Kızlar maşallah hızınıza yetişmeye çalşıyorumm süpersinizzben 440ta kalmışımm okuyorum tektek 🤣
Buarada bende eşime arı sütü bal polen ginseng karışımı yediriyorum..bide ballı tribuluslu macun var ondanda yiyor.
Ayrıca supradyn energy focus kullnıyor hem erken kalkıyor diye hemde vitamnler var diye kullanıyo onun dinçlik açısından gerçekten faydasını görüyoruz..
Şimdi bide kayınvalidemden katımeyve sıkacagnı alıcaz havuç suyuna başlatacagım onu 😂😂
Buarada bende mi ballı macunlardan kullansam ?? Şaşırdık napıcamızıı 😅

Yukarı Alt