MEME AMELİYATI

gulum23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2011
402
190
Sabah ameliyata gireceğim mesajınızı okumak bana cesaret verdi. Ne güzel bir süreç geçirmişsiniz umarım bende kendimi koy vermem ve bir an önce toparlanırım. Aslında çok korkarak gireceğim sonrasından çok korkuyorum ama 28 senedir gram memem yok. Artık canıma tak etti. Katlanmak zorundayım.
Icini ferah tut kendini korkutma hic bisi olmaz cok büyük ameliyat degil inan simdiden gecmis olsun insallah benim gibi hemen ayaklanirsin 😘

gulum23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2011
402
190
Sabah girdim ameliyata. Ama hala ağrım var ve gerginlik çok fazla. Ne zamana geçer bu ağrılar çok şiddetli 😢😢😢😢
Gecmis olsun kac cc takildi kendi dokun cok yoktuysa önceden cok gergin baskili olabilir bide herkeste agri derecesi baska benim canim tatli degil dayanikliyim ondan hic agrim sizim olmadi sen demek dayanikli degilsin ama sabret gecer

sevilan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2016
2.168
1.101
Gecmis olsun kac cc takildi kendi dokun cok yoktuysa önceden cok gergin baskili olabilir bide herkeste agri derecesi baska benim canim tatli degil dayanikliyim ondan hic agrim sizim olmadi sen demek dayanikli degilsin ama sabret gecer
Göğsüm hiç yoktu sadece yeri vardı. 275 demişti doktor ameliyat öncesi ama ameliyatta 325 e karar vermiş. Şu an gerginlikten ve ağrıdan ölüyorum.

gulum23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2011
402
190
Göğsüm hiç yoktu sadece yeri vardı. 275 demişti doktor ameliyat öncesi ama ameliyatta 325 e karar vermiş. Şu an gerginlikten ve ağrıdan ölüyorum.
Kendi dokun olmayinca baya zorlanmis ondandir merak etme gecer bi kac gune😘benim kendi dokum vardi az cok 385cc takildi ondan belkide agrim olmadi

sevilan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2016
2.168
1.101
Kendi dokun olmayinca baya zorlanmis ondandir merak etme gecer bi kac gune😘benim kendi dokum vardi az cok 385cc takildi ondan belkide agrim olmadi
Yok bende hiç doku yoktu. Resmen yoktan var etti doktor. Umarım çabuk geçer direnler de çıkmadı daha onların yeri de ağrı yapıyor

Yukarı Alt