Meme arayıp emmeyen bebek

yelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2017
1.718
2.958
9 günlük bebeğim var.

Geceleri çok huzursuz, ağlıyor. Emmek istiyor emmiyor. Memeyi atıyor. Sağıp süt veriyorum ama pompayı sadece geceleri kullanıyorum.

göğüslerim yara oldu, çok acıyor. Bazen motivasyonum gidiyor emzirmek istemiyorum ama pes etmemeye çalılıyorum çünkü çok güzel bir duyguydu ilk başlarda...

Gündüzleri sakin bir bebek ama hava kararınca birşeyler oluyor. Dün akşam 3 saat memede kaldı uyudu uyandı emdi. Uyuyunca yerine yatmak istemedi. Ben de kucağımda tuttum ama 3 saat sonra yine ağlamaya başladı. artık sırtım ve göğsüm acıdığı içim onu memede tutamadım ve ağlamaya başladı, susturamadık.

dün gece de enerjim bitti uyuyakaldım. Eşim sabaha kadar ilgilendi sağolsun.

annemle babam da yanımdalar ama babam anlayışsız bir tip, neden böyle oluyor acaba?

notokey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2018
1.333
914
İyice kavrayamıyor mu acaba memeyi ya da hemen süt gelmiyorsa sinirleniyor olabilir.Benim kızımda ağlardı isterdi emerdi ama yetmiyordu sanırım yine ağlardı çabucak ulaşmak istiyorlar sanırım zor geliyor çekelemek

yelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2017
1.718
2.958
Olabilir valla bilemedim ki... dün 21:30-03:30 arası böyleydi.

UmNes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2012
152
72
9 günlük bebeğim var.

Geceleri çok huzursuz, ağlıyor. Emmek istiyor emmiyor. Memeyi atıyor. Sağıp süt veriyorum ama pompayı sadece geceleri kullanıyorum.

göğüslerim yara oldu, çok acıyor. Bazen motivasyonum gidiyor emzirmek istemiyorum ama pes etmemeye çalılıyorum çünkü çok güzel bir duyguydu ilk başlarda...

Gündüzleri sakin bir bebek ama hava kararınca birşeyler oluyor. Dün akşam 3 saat memede kaldı uyudu uyandı emdi. Uyuyunca yerine yatmak istemedi. Ben de kucağımda tuttum ama 3 saat sonra yine ağlamaya başladı. artık sırtım ve göğsüm acıdığı içim onu memede tutamadım ve ağlamaya başladı, susturamadık.

dün gece de enerjim bitti uyuyakaldım. Eşim sabaha kadar ilgilendi sağolsun.

annemle babam da yanımdalar ama babam anlayışsız bir tip, neden böyle oluyor acaba?
gazı olabılır bnm kızım gazı oldugunda cıkarmadan emmezdı rezene ıc sen ,sutun gaz olmaz rahat olur ayva cekırdegını kaynat jel kıvamnda olunca gogus ucuna sur bırde oku bnm kızım nazar cok degıyor bızım bıle degıyor oku kızını besıgnn basucuna kuran koy allah sıfa versn

UmNes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2012
152
72
gazı olabılır bnm kızım gazı oldugunda cıkarmadan emmezdı rezene ıc sen ,sutun gaz olmaz rahat olur ayva cekırdegını kaynat jel kıvamnda olunca gogus ucuna sur bırde oku bnm kızım nazar cok degıyor bızım bıle degıyor oku kızını besıgnn basucuna kuran koy allah sıfa versn
duzelmesse dr gotur kontrol ettır gazı ıcın damla verır hem rezene petıbor bıskuvısı sutunude artırr bırde sıksık makına ıle sagmakda artırıyor meme ucuna lashınoh kremını kullana bılırsn yraları ıcın

aijoo

twoGirls- Yüsra Tuğba 🥰Eslem Zeynep
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
13.183
32.225
Gece sutu farkli mutlaka emzirin. Ben kizimda sagdim verdim gece. Sütüm hic artmadi. Bol bol krem kullanın birde dogru emzirdiginizden emin olun. Sutunuz tazyikli mi ya da az mi geliyorm belki ebeden falan yardim alabilirsiniz. Ben dogru emzirememistim mesela

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-03-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

UmNes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2012
152
72
Gece sutu farkli mutlaka emzirin. Ben kizimda sagdim verdim gece. Sütüm hic artmadi. Bol bol krem kullanın birde dogru emzirdiginizden emin olun. Sutunuz tazyikli mi ya da az mi geliyorm belki ebeden falan yardim alabilirsiniz. Ben dogru emzirememistim mesela
bnmkıde cok tanzıklı gelıyordu hazıran annelerınde okudumdu emzrmeden once bıraz sagıp oyle emzrıyordum bebegm dha rht emıyordu

Yukarı Alt