Meme buyutme Bursa

rose.thunder

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Arkadaşlar meme büyütme ameliyatı olmak istiyorum. Bursa da onerebileceginiz doktor ve hastane var mi?

toprakim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
106
Kızlar merhaba ben 4 gün önce ameliyat oldum ancak öneri kısmına gelince bişeyler söyleyebilmek için daha çok erken diye düşünüyorum. Merak ettikleriniz varsa seve seve cevaplarım

Son düzenleyen: Moderatör:

menthol-001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Ben de önümüzdeki ay Estetik International'da Op.Dr Medine R. Kantürk'e ameliyat olmayı düşünüyorum bu doktor hakkında bilgisi yahut tecrübesi olan var mıdır aranızda hanımlar ?

toprakim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
106
Adını duymadım hiç. Umarım güzel sonuçlar alırsın aramıza hoş geldin

adan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
694
Bende 6 ay once estetik international da selcuk aytac a ameliyat oldum.epidural yöntemiyle oldum ameliyatimi.ameliyattan ciktiktan birkac saat sonra taburcu oldum.hic bir sikinti yasamadim.cok memnun kaldim.ben ilk gorusmemi riza kanturkle yapmistim.ama bana biraz genc geldi.cok icime sinmemisti.selcuk beyle elektrigimiz tuttu diyebilirim

menthol-001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Çok teşekkür ederim, hoşbuldum, inşallah hiç birimiz bir sıkıntı yaşamadan mutlu mesut yaşarız.Medine Kantürk'de Rıza Kantürk'ün eşi zaten.Bayan olması sebebiyle tercih edeceğim. Sonuçları mutlaka paylaşırım sizle de ..

Yukarı Alt